Wieża obserwacyjna Tafta (1) to miejsce rozgrywania się misji preppersów: Obserwacja. Lokacja znajduje się u zbocza góry Raptor Peak na południe od Mariny Drubmanów oraz na południowy-wschód od Taksydermii Peaches.

Do wykonania tej misji prepperskiej niezbędna jest znajomość talentu: Kotwiczka.

Wejdź na wieżę. W pomieszczeniu na dwóch skrzyniach leży metalowa skrzyneczka z wiadomością (2). Zapoznaj się z celami zadania.

Udaj się w kierunku szczytu (3) góry, tak jak wskazuje znacznik misji. Poprowadzi cię skalny szlak wytyczony wzdłuż Raptor Peak. Czeka cię trudna wspinaczka po skałach.

103

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Cały czas trzymaj się ścieżki, skacząc w odpowiednich miejscach po skałach i wykorzystując kotwiczkę (4). Jeśli się zgubisz, to wypatruj półek skalnych, na których zwisają niebieskie liny (4). Dotrzesz do jaskini. Idź dalej prostu, a przedostaniesz się na drugą stronę góry. W tym miejscu znowu będziesz musiał użyć liny z hakiem, aby dostać się wyżej.

104

Idź dalej. Przemieść się po konarach (5). Trzymaj się skał po lewej stronie. Zauważysz mocowanie do kotwiczki. Dzięki niemu będziesz mógł wspiąć się wyżej. Dotrzesz na szczyt góry. Tam zaatakują cię orły. Ptaki będą bardzo agresywne. Choć możesz próbować je zabić, będzie to trudne. Lepiej je zignoruj.

Udaj się na prawo od wierzchołka (6). Tam znajduje się obóz, a zarazem skrytka. Zadanie preppersów zostało ukończone.

105

W skrytce znajdziesz: trzy magazyny (punkty) talentów, pieniądze oraz miotacz ognia. Użyj szybkiej podróży, by wydostać się z tej lokacji. Nawet gdy misja zakończy się, orły nadal będą cię atakować, więc jak najszybciej opuść do miejsce.

Reklama

O autorze

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Redakcja Eurogamer.pl

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Więcej artykułów od Marcin Dolata

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

RekomendacjaFar Cry 5 - Recenzja

Po prostu dobra zabawa.

Far Cry 5 - Poradnik, Solucja

Skrytki prepperskie, opis przejścia, porady ogólne, rozwój postaci.

Far Cry 5 - łowienie ryb: Rzeka Henbane (mapa)

Wszystkie miejsca, gdzie można łowić ryby w Rzeka Henbane.