Modyfikacja Wiedźmina 3 wprowadza interfejs z dema z E3 2014

Odmieniona mapa i menu.

Wiedźmin 3: Dziki Gon doczekał się kolejnej aktualizacji zmieniającej wygląd interfejsu. Mod E3 UI and HUD zmienia wszystkie mapy oraz menu tak, by wyglądały jak w demie gry prezentowanym na targach E3 w 2014 roku.

Całość jest więc nieco bardziej stylizowana i robi lepsze wrażenie wizualne. Przygotowano nawet animowane tła dla różnych elementów ekwipunku oraz dla bestiariusza.

Poza tym, przerobiono nawet przyciski w menu, minimapę, czcionkę w różnych miejscach, ekrany ładowania między regionami, a także ekrany ładowania po szybkiej podróży.

Moda można pobrać z serwisu Nexus Mods. Po prawej stronie klikamy w ikonę Manual, by ściągnąć pliki, a następnie wypakowujemy zawartość archiwum do folderu z grą. Twórcy załączyli dokładną instrukcję instalacji.

Od premiery Wiedźmin 3 doczekał się niezliczonej ilości modyfikacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bazą najbardziej przydatnych modów, z których wiele działa z najnowszą wersją gry.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami