Far Cry 5 - Bliskie spotkania

Zadanie poboczne: odzyskujemy próbki obcej materii - znaki w zbożu.

Tę misję dodatkową możesz rozpocząć dopiero po zakończeniu zadania Bohaterska podróż. Porozmawiaj z Larrym, najlepiej właśnie zaraz po ukończeniu wspomnianej misji, który poprosi cię o odzyskanie próbek obcej materii.

W tym celu udajemy się do charakterystycznego pola z odciśniętymi symbolami. Widać je doskonale także na mapie świata, a obok niego znajdują się także dwa punkty szybkiej podróży - jeśli więc odblokowałeś je wcześniej, możesz teraz w bardzo szybki sposób przenieść się na obszar misji.

Po dotarciu na miejsce dotrzyj do kręgów zbożowych, czyli żółtego znacznika misji. Ten w pewnym momencie zaktualizuje się i zauważysz go na szczycie największego silosa w okolicy. Aby się tam dostać, najpierw musisz wejść po drabinie (1) na najniższy silos, z którego następnie przeskoczysz na kolejny i jeszcze na następny.

far_cry_5_poradnik_pb019

Wejdź po kolejnej drabinie, a w środku wskocz na zwisające z otworu liny, po czym skorzystaj z ostatniej już drabiny. Na samym szczycie, w gnieździe, zauważysz pierwszy z trzech poszukiwanych przedmiotów obcych. Ze szczytu spójrz też w kierunku pola (2) - kolejne przedmioty znajdziesz na najdłuższym końcu zbożowych znaków, a dwa kolejne na krótszych.

W największym kręgu zbożowym pozyskanie próbki obcej materii będzie bardzo proste. Wystarczy, że zbliżysz się do martwej krowy (3), przy której znajduje się przedmiot obcych. Pozostają jeszcze dwie sztuki. Udaj się do jednej z krótszych odnóg wygniecionych w zbożu znaków.

far_cry_5_poradnik_pb020

Po dotarciu na miejsce zauważysz, że pojawił się znacznik, który nagle zaczął się przemieszczać. Trzeci z przedmiotów chwycił w pysk pies (4) i zaczął uciekać. Możesz go dogonić pojazdem (jeśli takowym przyjechałeś) lub po prostu spróbować zastrzelić. Tylko wtedy uzyskasz przedostatnią próbkę.

Ostatnia próbka znajduje się w sąsiedniej odnodze odciśniętych w zbożu znaków. Pilnować jej będą… agresywne indyki. Możesz zabić zwierzęta lub szybko podnieść przedmiot i zacząć uciekać. Chwilę po nawiązaniu z Larrym, zleceniodawcą, kontaktu przez radio, misja dobiegnie końca.

Reklama

Powiązane materiały

Ubisoft chce położyć większy nacisk na "wysokiej jakości gry Free to Play"

Aktualizacja: Firma zapewnia, że nie rezygnuje z gier AAA.

Sukces darmowego Star Wars Battlefront 2 w Epic Games Store

Ogromne zainteresowanie i oblężenie serwerów gry.

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami