Gramy na mapie Savage w PUBG

Najmniejsza lokacja w grze.

Savage to nazwa - na razie tylko robocza - nowej, trzeciej już mapy w PlayerUnknown's Battlegrounds. Lokacja była niedawno dostępna na serwerze testowym, a więc postanowiliśmy ją odwiedzić.

Według pierwotnych założeń, mapa miała być inspirowana środowiskiem typowej wyspy z Adriatyku, ale ostatecznie widzimy mieszankę roślinności śródziemnomorskiej i nieco bardziej egzotycznej.

Najważniejszą cechą nowej mapy jest fakt, że jest czterokrotnie mniejsza od pierwszej lokacji dostępnej w grze od początku. Tym razem otrzymujemy obszar o rozmiarach 4 na 4 kilometry.

Zmniejszenie obszaru gry wpływa na rozgrywkę. Rundy są nieco krótsze, a siłą rzeczy częściej trafiamy na innych graczy. Pula pozostałych przy życiu zmniejsza się nieco szybciej.

Na serwerach testowych wprowadzono także mile widzianą funkcję obserwacji użytkownika, który nas pokonał - to system oddzielny od obecnych już w grze powtórek.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy nowa mapa trafi na normalne serwery.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami