Divinity: Original Sin 2 trafi na PS4 i Xbox One w sierpniu

Z kooperacją na podzielonym ekranie.

Divinity: Original Sin 2 ukaże się w sierpniu na PlayStation 4 i Xbox One. Gra zadebiutowała już na PC we wrześniu 2017 roku i spotkała się z wyjątkowo pozytywnym odbiorem.

Wersja konsolowa zaoferuje wszystkie funkcje z edycji na komputery. Nie zabraknie więc trybu PvP czy też - co dla wielu graczy najważniejsze - opcji wspólnej rozgrywki przy jednym ekranie.

Akcję produkcji osadzono tysiące lat po wydarzeniach przedstawionych w Divinity: Original Sin z 2014 roku. Kierując własnym bohaterem, wpłyniemy na losy fantastycznego świata, decydując między innymi o tym, kto zostanie następnym bogiem Rivellon.

Twórcy przygotowali rozbudowany system kreowania bohatera, a wybór rasy ma duże znaczenie na to, jak reagują na nas różne postacie. Wiele problemów i przeszkód można pokonać na kilka sposobów - czasem nawet takich, których nie przewidzieli deweloperzy.

„Sequel pod każdym względem przewyższający poprzednią część, zachwycający poziomem swobody i mechaniką rozgrywki” - możecie przeczytać w naszej recenzji oryginału.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami