GTA Online z nowym trybem łączącym wyścigi ze strzelaniem do celów

Współpraca przede wszystkim. 

Do GTA Online trafił właśnie nowy tryb - Wyścigi Strzeleckie. Rozgrywka łączy standardowe zmagania w szybkiej jeździe pomiędzy punktami kontrolnymi z precyzyjnym celowaniem. To kolejny dodatek udostępniony w ramach wydarzenia Superseria Sportowa Southern San Andreas.

Wyścig rozgrywa się pomiędzy dwuosobowymi drużynami - każda składa się z kierowcy i strzelca. Zadaniem tego pierwszego jest oczywiście ściganie się z rywalami. Druga osoba musi za pomocą działka zamontowanego w samochodzie trafiać w pojawiające się wokół cele - tarcze. Po każdym okrążeniu role się zmieniają.

Tryb daje premię za kończenie w pierwszej trójce i zaliczanie kolejnych punktów kontrolnych, jednak najbardziej liczy się celność. Czasem warto będzie zdjąć nogę z gazu i dać partnerowi szansę na łatwiejsze trafienie tarcz. Im mniejszy cel, tym większa liczba punktów, przy czym najbardziej premiowane są strzały w sam środek.

Na kierowcy ciąży odpowiedzialność zachowania równowagi i ułatwienia strzelcowi celowania. Z tego względu wskazane jest również taranowanie pojazdów innych drużyn.

W ramach Wyścigów Strzeleckich do gry dodano siedem nowych tras i szereg pojazdów szturmowych, w tym Vapid Caracar. To terenowy samochód, na którym zamontowano działko obrotowe. Ponadto, wraz z aktualizacją zaoferowano zniżki na latającą bazę Mammoth Avenger oraz wiele pojazdów i ulepszeń.

Tryb mogą już sprawdzić wszyscy gracze GTA Online, przy czym w tym tygodniu za wzięcie udziału w omawianych wyścigach na zawodników czeka podwójne GTA$ i RP.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami