God of War zajmie 44,6 GB na dysku twardym PS4

Obszerny Kratos.

Do premiery God of War pozostało jeszcze trochę czasu, ale niektórzy przedstawiciele mediów uzyskali dostęp do kopii recenzenckich gry. Dzięki temu ujawniono wielkość tytułu na dysku twardym konsoli.

Dziennikarze serwisu PlayStation Life twierdzą, że po zainstalowaniu na platformie Sony produkcja zajmie około 44,6 GB. Oczywiście objętość może jeszcze się zwiększyć po pobraniu ewentualnej aktualizacji.

Zobacz: God of War - Poradnik, Solucja

Warto jednak zaznaczyć, że wielkość najnowszej odsłony cyklu - choć duża - nie należy do największych. W przeszłości ukazywały się gry, które na dysku twardym konsoli PlayStation 4 okupowały więcej przestrzeni.

Akcję produkcji osadzono po wydarzeniach z trzeciej części. Bohaterem ponownie jest Kratos, który wraz z synem - chłopcem o imieniu Atreus - wyrusza w podróż, by w dalekim świecie rozsypać prochy zmarłej żony.

God of War debiutuje 20 kwietnia na PS4. Posiadacze PlayStation 4 Pro otrzymają wybór między wyświetlaniem obrazu w skalowanym 4K lub większą płynnością rozgrywki (nie potwierdzono jednak stałego poziomu 60 FPS).

Reklama

Skocz do komentarzy (8)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (8)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami