Assassin's Creed Origins na PC otrzyma oficjalne kody

Panel kontrolny Animusa.

Przedstawiciele Ubisoftu poinformowali na oficjalnym blogu o kolejnych aktualizacjach Assassin's Creed Origins, z których najważniejszą będzie debiutujący w kwietniu Animus Control Panel.

Nowa opcja dostępna będzie tylko na PC i uruchomimy ją z poziomu platformy Uplay. Narzędzie pozwoli uzyskać dostęp do 75 różnych parametrów postaci i otoczenia, które będzie można modyfikować.

Zwiększymy więc prędkość bohatera, pozwolimy dłużej oddychać pod wodą, albo też zmienimy limit maksymalnej liczby posiadanych zwierzęcych towarzyszy. Walka u boku 3 hipopotamów naraz? Czemu nie.

april_update_img_321479
Przykładowe ustawienia

Nie przygotowano tradycyjnego trybu nieśmiertelności, ale możemy bez problemu zmniejszyć obrażenia zadawane przez wrogów. Można będzie też zwiększyć poziom wyzwania - wedle uznania.

Konkretna data debiutu Panelu Kontrolnego nie jest jeszcze znana. Nie ujawniono dodatkowych informacji na temat narzędzia, ale można się spodziewać, że niektóre zmiany wprowadzane przez graczy będą mieć wpływ na płynność rozgrywki.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami