Ghost Recon Wildlands otrzyma cztery kolejne darmowe DLC

W ramach drugiego roku wspierania gry.

Ubisoft ujawnił szczegóły na temat drugiego roku rozwoju strzelanki Ghost Recon Wildlands. W nadchodzących miesiącach gra otrzyma cztery darmowe rozszerzenia zwane Special Operations - każde wzbogaci tytuł o dodatkowe treści.

Pierwsze DLC zadebiutuje 10 kwietnia wprowadzając między innymi Sabotaż, czyli nowy tryb rywalizacji. W wariancie zmierzą się ze sobą dwie drużyny - zespół szturmujący stanie przed zadaniem zdobycia i utrzymania wskazanego celu w określonym czasie.

Natomiast broniący postarają się powstrzymać atakujących. Ponadto pojawi się możliwość wygrania danego starcia poprzez wyeliminowanie wszystkich konkurentów. Twórcy podkreślają, że kluczem do sukcesu będzie współpraca i stosowanie odpowiedniej taktyki.

Wraz z Sabotażem do produkcji trafi pięć map przygotowanych z myślą o nowej opcji zabawy. Informacji na temat poszczególnych lokacji nie przedstawiono, choć można podejrzewać, że zaoferują różnorodny teren.

W planach są także kolejna misja do kampanii fabularnej oraz nieujawniona na razie klasa postaci. Do tego funkcja pozwalająca modyfikować wygląd strojów towarzyszy gracza, kontrolowanych przez sztuczną inteligencję.

Ubisoft zamierza również wydać specjalną „przepustkę 2. roku”. Nabywcy wycenionego na równowartość 29,99 dolarów (około 103 zł) zestawu otrzymają natychmiastowy dostęp do wprowadzanych w DLC klas (na siedem dni przed oficjalną premierą), pakiet personalizacji i 8 skrzynek bojowych z losową zawartością.

Jednocześnie poinformowano, że dotychczas w Ghost Recon Wildlands zagrało ponad 10 milionów osób. Oczywiście wynik nie jest równoznaczny ze sprzedażą, ponieważ pod uwagę wzięto też użytkowników, którzy sprawdzili grę w ramach bezpłatnych okresów testowych.

Produkcja zadebiutowała na PC, PS4 i Xbox One w marcu ubiegłego roku. Akcję osadzono w Boliwii. Gracze kierują tytułowym oddziałem Duchów, którego zadaniem jest wyeliminowanie rządzącego krajem kartelu narkotykowego. Strzelankę ukończyć można w pojedynkę lub w kooperacji z trójką znajomych.

„Daleko od ideału. Źródłem zabawy jest kooperacja ze znajomymi, ale samotników znudzi powtarzalność zadań i niska inteligencja towarzyszy” - głosi nasza recenzja Ghost Recon Wildlands.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami