Far Cry 5 - Owdawiacz

Misja główna: zdobywamy uzbrojoną ciężarówkę w ramach bonusowego zadania po wyzwoleniu Doliny Holland.

Jeżeli wyzwoliłeś już pierwszy region w ramach misji Jakość zbawienia, możesz przystąpić do jeszcze jednego, dodatkowego zadania w ramach kampanii fabularnej gry. Warto to zrobić ze względu na potencjalną nagrodę w postaci opancerzonej i uzbrojonej w karabin ciężarówki.

O pojeździe dowiesz się od Mary May, kobiety stojącej za barem (1), z którą będziesz mógł pomówić w Fall's End. Misję Owdawiacz warto rozpocząć od razu po scence przerywnikowej kończącej wątek Johna Seeda. O ile jej zaliczenie nie jest potrzebne do zakończenia całej gry, tak zdecydowanie warto poświęcić zadaniu chwilę.

Po krótkiej rozmowie z Mary May, która przedstawi ci szczegóły, musisz udać się półtora kilometra dalej, do elewatora na północny wschód od miejsca rozpoczęcia. Dostań się tam w dowolny sposób - pojazdem lub za pomocą punktu szybkiej podróży w najbliższą okolicę. Znacznik misji wskazuje magazyn na terenie kontrolowanym przez kultystów.

far_cry_5_poradnik_046

Zanim tam wkroczysz, dobrze jest skorzystać z bezpiecznej odległości z lornetki, aby oznaczyć wszystkich nieprzyjaciół. Najwygodniej będzie pozbyć się całego zagrożenia w dowolny sposób. Gdy sytuacja się uspokoi, zauważysz że drzwi do magazynu są zamknięte na klucz. Przeczytaj notkę przy drzwiach, która wskaże ci lokalizację klucza - będzie to obok namiotu z warsztatem (2).

Po pozyskaniu klucza, który leży na stoliku, wejdź do magazynu, po czym wsiądź za kierownicę wielkiej ciężarówki. Wyjedź na zewnątrz, przejedź przez bramę i skręć w lewo. Kieruj się cały czas w stronę żółtych znaczników misji, które pokazują kolejne dziewięć blokad drogowych (3). Oprócz taranowania ich możesz używać karabinu zamontowanego na pojeździe.

far_cry_5_poradnik_047

Cały czas będziesz miał także do czynienia z atakującymi kultystami. Również wtedy wspieraj się karabinem maszynowym. Po zniszczeniu ostatniej blokady musisz już tylko udać się z powrotem do Fall's End, gdzie zwrócisz Owdawiacza jej prawowitemu właścicielowi. Po prostu zaparkuj przy jednym z budynków (4).

Po zaparkowaniu pojazdu wysiądź na zewnątrz i udaj się do baru, gdzie porozmawiasz z Mary May, kończąc tym samym to zadanie. Od tego momentu będziesz mógł korzystać z Owdawiacza w niemal dowolnym momencie.

Reklama

Powiązane materiały

Ubisoft chce położyć większy nacisk na "wysokiej jakości gry Free to Play"

Aktualizacja: Firma zapewnia, że nie rezygnuje z gier AAA.

Sukces darmowego Star Wars Battlefront 2 w Epic Games Store

Ogromne zainteresowanie i oblężenie serwerów gry.

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami