Far Cry 5 - Hydraulika

Zadanie poboczne: odnajdujemy kawałki rury i naprawiamy system nawadniania.

To nietypowe zadanie poboczne odblokowujemy rozmawiając z kobietą przy niewielkiej farmie, niedaleko na północny wschód od Fall's End. Przypominamy jednocześnie, że wspomniane miasteczko jest jednocześnie tłem dla jednej z pierwszej misji głównych, o takiej samej nazwie, co miejscowość. Opis tego zadania znajdziesz tutaj - Fall's End.

Po dotarciu na miejsce wskazane na poniższej mapie strzałką, rozmawiamy ze znajdującą się tam kobietą. Okazuje się, że system nawadniania jej pól uprawnych uległ zniszczeniu - możemy więc pomóc poszkodowanym, odnajdując trzy fragmenty rur, będących częścią nawadniającego systemu.

Szkopuł jednak w tym, że o ile wszystkie fragmenty rury są oznaczone znacznikami już na samym początku zadania, to ich zdobycie nie będzie aż tak proste, jak mogłoby się to wydawać. Poniżej przedstawiamy opis ułatwiający zdobycie wszystkich fragmentów.

far_cry_5_poradnik_pb001

Jeden z pierwszych fragmentów rur znajduje się na przyczepce (1) podczepionej do niebieskiego samochodu. Problem polega na tym, że jeśli zbliżysz się do przyczepki, samochód zacznie jechać. Pod żadnym pozorem nie strzelaj jednak w kierowcę, gdyż jest to twój sojusznik. Jeśli nie zdążysz wskoczyć na przyczepkę (warto jednak spróbować), możesz od razu wsiąść za kierownicę stojącego obok quada (2).

far_cry_5_poradnik_pb002

Pozostając za kierownicą quada, staraj się wyprzedzić niebieski samochód i zajechać mu drogę, a następnie błyskawicznie wysiąść z pojazdu i wskoczyć na przyczepkę (3), dzięki czemu bezproblemowo będziesz mógł odzyskać pierwszy z trzech kawałków rur systemu irygacyjnego.

Kolejna część znajduje się w resztkach budynku, który został pochłonięty przez pożar. Zdobycie tej części jest bardzo proste - na początku wespnij się na nadpalony fragment domu (4). Na dach budynku możesz także dostać się z drugiej strony, wspinając się najpierw na stojący tam samochód. Na górze znajdziesz drugi kawałek rury.

far_cry_5_poradnik_pb003

Czas na zdobycie ostatniej części. Tym razem jest bardzo dobrze widoczna - jakimś cudem zaklinowała się na szczycie wiatraka (5). Najłatwiej jest zdobyć część, posiadając granat lub dynamit. Rozpocznij zamach ładunkiem wybuchowym, odczekaj chwilę i rzuć ku górze, aby wybuch nastąpił na wysokości rury. Ta powinna spaść, dzięki czemu będziesz mógł naprawić system nawadniający.

Posiadając wszystkie części przejdź na pole z dyniami i wykonaj interakcję na trzech oznaczonych miejscach. Uważaj jednak, gdyż na tym obszarze znajdują się niedźwiedzie - przyda się więc strzelba do obrony, która jest najskuteczniejsza na duże zwierzęta. Wraz z zamontowaniem ostatniej części rury misja dobiegnie końca.

Reklama

Powiązane materiały

Ubisoft chce położyć większy nacisk na "wysokiej jakości gry Free to Play"

Aktualizacja: Firma zapewnia, że nie rezygnuje z gier AAA.

Sukces darmowego Star Wars Battlefront 2 w Epic Games Store

Ogromne zainteresowanie i oblężenie serwerów gry.

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami