Konkurs: Napisz wiersz i wygraj komplet fana Far Cry 5

Aktualizacja: Mamy wyniki.

Aktualizacja: Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału i znakomitą twórczość. Jak widać, poetów ci u nas w kraju dostatek! A oto i piątka szczęśliwych wierszokletów:

  • Teush
  • wrh
  • lamparcicho
  • kimo95
  • ringr

Prosimy zwycięzców o skontaktowanie się z nami pod adresem: kontakt@eurogamer.pl - w celu ustalenia adresu, na który mamy wysłać komplet gadżetów.

Gratulujemy!

Wyruszasz w przygodę do Ameryki? Musisz mieć odpowiednie ubranie i gadżety. W dzisiejszym konkursie masz szansę otrzymać: czapkę z daszkiem, koszulkę, otwieracz i podkładkę pod piwo z motywami Far Cry 5. Tak wyposażony będziesz czuł się pewniej u Wujka Sama.

To nie jest kolejny prosty konkurs. To jest bardzo trudny konkurs. Musisz napisać wiersz i masz na to tylko 24 godziny. Temat? Far Cry - dowolna część. Wiersz musi mieć maksymalnie dwadzieścia wersów (liczba strof, a jakże!, nie ma znaczenia), a w każdym wersie nie może być więcej niż siedem wyrazów.

Najwięksi poeci wszech czasów przez lata doskonalą swój warsztat i styl - dla ciebie to jednak bułka z masłem. Jesteś urodzonym wierszokletą, prawda? A do tego graczem, więc lubisz wyzwania. Zatem dołącz do zabawy!

Co trzeba zrobić?

Po zakończeniu konkursu, nasza cudowna maszyna losująca wybierze pięciu najlepszych poetów - warunkiem jest to, aby spełnić postawione w konkursie wymagania formalne (temat, maksymalnie dwadzieścia wersów i siedem wyrazów w jednym wersie).

Możecie plusować najciekawsze wiersze w komentarzach (ani plusy, ani minusy nie wpłyną na losowanie). Tradycyjnie w konkursie nie może brać udziału redakcja Eurogamer.pl (a szkoda, bo mamy potencjalnie dwóch poetów w zespole).

A teraz zerknijcie na nagrody, które z okazji premiery Far Cry 5 ufundował polski oddział Ubisoftu:

konkurs_far_cry_01

Reklama

Skocz do komentarzy (28)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (28)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami