Far Cry 5 - pierwsze recenzje

Wysokie noty.

Pierwsze recenzje Far Cry 5 są już dostępne. Z większości tekstów wyłania się obraz solidnej, sprawiającej sporo przyjemności strzelanki w otwartym świecie - choć w żadnym stopniu rewolucyjnej.

Recenzent serwisu Gamespot zaznacza, że szereg mniejszych i większych zmian w eksploracji i rozwoju sprawia, że „interakcje i eksperymentowanie ze wspaniałym światem ekscytuje jak nigdy wcześniej”.

Autor z US Gamer uważa, że gra ma duży problem z połączeniem poważnej otoczki fabularnej i szalonego chaosu rozgrywki. „Jeżeli jednak nam to nie przeszkadza, to otrzymujemy po prostu świetną grę, którą tryb Arcade czyni jeszcze lepszą” - dodaje.

Zobacz: Far Cry 5 - Poradnik, Solucja

Ray Porreca z Destructoid uważa, że choć Far Cry 5 nie zachwyca, to nadal „solidny FPS w barwnym, zachwycającym świecie”. Podkreśla też, że gra oferuje wystarczająco dużo zawartości, by zatrzymać użytkowników na wiele godzin.

Nasi koledzy z brytyjskiego Eurogamera uważają, że choć gra sprawia sporo przyjemności, to „twórcy stali się niewolnikami własnej formuły rozgrywki”, a żaden element nie jest naprawdę świetny.

Przykładowe recenzje i oceny:

Nasza recenzja Far Cry 5 już jutro - 27 marca. Tego samego dnia gra debiutuje na PC, PS4 i Xbox One. Akcja najnowszej odsłony osadzona jest w fikcyjnej wersji amerykańskiego stanu Montana, gdzie jako agent FBI musimy poradzić sobie z członkami niebezpiecznego kultu.

Reklama

Skocz do komentarzy (10)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (10)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami