Far Cry 5 można ukończyć w 10 minut

Nietypowa opcja.

Far Cry 5 zaoferuje wiele zróżnicowanych treści. Okazuje się jednak, że tak jak w przypadku poprzedniej części cyklu, do napisów końcowych będzie można dotrzeć w mniej niż 10 minut.

W czwartej odsłonie serii, aby ukończyć grę w bardzo krótkim czasie, należy nie podejmować żadnych działań podczas posiłku z Pagan Minem. Władca Kyratu wyjdzie z pomieszczenia, a po powrocie wypuści naszą postać, zaś my zobaczymy alternatywny finał.

Far Cry 5 również można przejść w ciągu kilku chwil. W trakcie otwierającej tytuł sekwencji wystarczy nie wykonywać jakichkolwiek akcji. Ostatecznie bohater wraz z towarzyszami zdecyduje się opuścić hrabstwo Hope County, a zabawa dobiegnie końca.

Błyskawiczne ukończenie gry prezentuje materiał przygotowany przez naszych kolegów z brytyjskiego Eurogamera. Należy jednak pamiętać, że nagranie zawiera spoilery, czyli informacje zdradzające szczegóły na temat fabuły.

Dziennikarze opublikowali również inny film, który przedstawia bardziej tradycyjną rozgrywkę. Wideo jest zapisem pierwszej godziny spędzonej na zabawie w najnowszej produkcji Ubisoftu.

Akcję osadzono w amerykańskim stanie Montana, a konkretnie w fikcyjnym hrabstwie Hope County, w którym kontrolę stopniowo przejmuje niebezpieczny kult wyznawców religijnych. Na czele ugrupowania stoi ojciec Joseph Seed - główny antagonista gry.

Zobacz: Far Cry 5 - Poradnik, Solucja

Gracze wcielą się w jednego z agentów FBI wysłanych z misją zwalczenia sekty. Po raz pierwszy w historii cyklu pojawi się możliwość stworzenia własnej postaci - w specjalnym edytorze wybierzemy płeć i zmienimy wygląd podopiecznego.

Fundamenty rozgrywki pozostają niezmienione w stosunku do poprzednich odsłon, ale niektóre elementy zmodyfikowano. Nie musimy już aktywować wież radiowych, by odsłaniać kolejne obszary na mapie.

Jest też wiele nowości, w tym samoloty, system kompanów pomagających nam w walce, czy nawet możliwość ukończenia całej kampanii w kooperacji z jednym znajomym.

Far Cry 5 zadebiutuje 27 marca na PC, PS4 i Xbox One. Gra otrzyma rozbudowany edytor map Arcade oraz trzy płatne rozszerzenia, które między innymi przeniosą graczy na Marsa i pozwolą zmierzyć się z zombie.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami