Zwiastun A Way Out przypomina o jutrzejszej premierze

Kooperacja, jakiej jeszcze nie było. 

Electronic Arts opublikowało na oficjalnym kanale w serwisie YouTube premierowy zwiastun A Way Out - nowej gry kooperacyjnej producenta Brothers: A Tale of Two Sons. Trailer przybliża najważniejsze cechy produkcji, przedstawia bohaterów i ukazuje szereg efektownych scen akcji.

Film przypomina, że historia A Way Out opowiada o ucieczce z więzienia. To przygoda kooperacyjna, w której musi uczestniczyć dwóch graczy - nie ma bowiem możliwości grania z postacią kontrolowaną przez sztuczną inteligencję. Przewidziano możliwość współpracy lokalnej lub za pośrednictwem sieci. Dzięki specjalnej przepustce, nazwanej Friend Pass, tylko jeden z uczestników zabawy będzie musiał posiadać grę - druga osoba dołączy za darmo.

Kolejne sceny przedstawiają głównych bohaterów - porywczego Leo i opanowanego Vincenta. Nieznajomi muszą nauczyć się współpracować, by razem osiągnąć założone cele i pokonać szereg trudności na swojej drodze.

Druga połowa zwiastuna skupia się na tym, co w grze najważniejsze - kooperacji. Gracze często będą wykonywać jednocześnie różne zadania, ale też pomagać sobie nawzajem i ratować z opresji. W tle trailera przygrywa klimatyczny utwór „No Good” w wykonaniu zespołu Kaleo.

Tydzień temu informowaliśmy, że główny projektant gry - Josef Fares - ujawnił, że Electronic Arts nie zarobi na grze, choć pełni rolę wydawcy tytułu. Według twórcy, wszystkie dochody ze sprzedaży otrzyma deweloper.

A Way Out zadebiutuje 23 marca na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Już dziś pojawi się w serwisie nasza recenzja gry.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami