GTA Online - nowe auta i serie wyścigów w darmowych aktualizacjach

Coś dla miłośników adrenaliny.

W GTA Online rozpoczęło się wydarzenie Southern San Andreas Super Sport Series, zaplanowane łącznie na kilka najbliższych tygodni. W ramach darmowych aktualizacji gracze otrzymują nowe samochody i tryby rozgrywki.

Już teraz w grze dostępne jest pięć dodatkowych aut - między innymi Vapid GB200 wzorowany na modelu Subaru Impreza czy Entity XXR inspirowany najnowszymi wersjami Lamborghini.

Można też wziąć udział w rywalizacji w trybie Hotring Circuit, który można porównać do amerykańskich wyścigów NASCAR. Wszyscy uczestnicy zasiadają tu za kierownicą specjalnego wozu Declasse Hotring Sabre.

gtaaa
Piękny Sub... to znaczy: Vapid GB200

Od 3 kwietnia deweloperzy udostępnią także tryb Target Assault, w którym zmierzy się aż 8 dwuosobowych zespołów. Podczas wyścigu i zaliczania kolejnych okrążeń ważne będzie także strzelanie do celów - jeden zawodnik zajmie się prowadzeniem wozu, a drugi obsługą broni.

Kolejne tryby i wyścigowe nowości będą wprowadzane także w maju. Już na początku miesiąca gracze otrzymają na przykład zawody wykorzystujące pojazdy z dodatku Doomsday Heist, a także wyścigi z dopalaczami w stylu Trackmanii czy jazdę przez podwodne jaskinie.

Wszystkie dodatki, jak zawsze, są darmowe. Auta należy jednak kupić za wewnętrzną walutę. Szansę na zdobycie specjalnych dolarów być może zapewni niedługo premiera GTA 5 Premium, która ma zadebiutować w kwietniu i oferować między innymi milion dolarów waluty w GTA Online.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami