Skyrim VR na PC w kwietniu

Ruszyły zamówienia przedpremierowe. 

Przedstawiciele Bethesda Softworks poinformowali, że The Elder Scrolls V: Skyrim VR ukaże się na PC 3 kwietnia 2018 roku. Grę można już zakupić w przedsprzedaży na platformie Steam.

W cenie 259,99 zł oprócz podstawowej produkcji otrzymujemy również trzy rozszerzenia DLC - Dawnguard, Hearthfire i Dragonborn.

sky
Produkcja wspiera kontrolery ruchowe

Skyrim VR zadziała z goglami HTC Vive, Windows Mixed Reality i Oculus Rift.

Wersja gry wspierająca wirtualną rzeczywistość ukazała się początkowo na PlayStation VR w ubiegłym roku. Tytuł zebrał pochlebne recenzje - mimo niskiej rozdzielczości i szczegółowości otoczenia, krytycy chwalili produkcję, twierdząc że to jedna z najlepszych opcji na gogle od Sony.

Piąta część cyklu RPG od Bethesdy pojawiła się już na sześciu platformach sprzętowych: PlayStation 3, Xbox 360, PlayStation 4, Xbox One, PC oraz Switch.

Ponadto, w 2016 roku ukazała się wersja Special Edition, którą cechowała odświeżona warstwa graficzna. Ulepszono tekstury i efekty, dodano nowy rodzaj oświetlenia i dynamiczną głębię ostrości. Edycja specjalna, tak samo jak i podstawowa, wspierała modyfikacje na PC.

Według znanego analityka, Michaela Pachtera, kolejna odsłona serii The Elder Scrolls ma się ukazać jeszcze w 2018 roku. Nie można jednak wykluczyć, że ekspert się myli - jego informacja nie znalazła dotąd potwierdzenia.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami