Geralt z Rivii trafi do SoulCalibur 6. Jest pierwszy trailer z wiedźminem

Plus arena w Kaer Morhen.

Wiedźmin Geralt z Rivii będzie pierwszą gościnną postacią w bijatyce SoulCalibur 6, która zadebiutuje przed końcem roku na PC, PS4 i Xbox One.

Głosu Białemu Wilkowi udzieli znany z angielskiej wersji językowej Dzikiego Gonu aktor Doug Cockle. W grze znajdzie się też arena w Kaer Morhen, a motyw muzyczny słyszany w tej lokacji to znany z Wiedźmina 3 utwór „Hunt or be Hunted”.

Zwiastun ukazuje nieco fragmentów rozgrywki na samym końcu, a w większości składa się z wyreżyserowanych scen. Materiał pozwala dostrzec, że model postaci odwzorowano z dużą dbałością o szczegóły. Geralt wydaje się niemal żywcem przeniesiony z ostatniej odsłony serii od CD Projektu.

Twórcy przekazali bowiem deweloperom z Bandai Namco oficjalny model samej postaci, a także całego ekwipunku wojownika. Warto przypomnieć, że to właśnie Namco pełniło rolę światowego wydawcy Wiedźmina 3.

Ponadto, Geralt - razem z Mitsurugim - znajdzie się na okładce gry na całym świecie.

Wiedźmin będzie dostępny w podstawowej wersji SoulCalibur 6, a więc nie jest wojownikiem z DLC. Według oficjalnego opisu, Biały Wilk skorzysta nie tylko z mieczy i znaków, ale nawet z mikstur.

Udostępniono także screenshoty, które prezentują różne ujęcia bohatera podczas ataków specjalnych. Widzimy między innymi, jak używa ofensywnego znaku Igni.

SOULCALIBUR_VI_Geralt_Screen_02_1520956461
Płoń, Mitsurugi, płoń!
SOULCALIBUR_VI_Geralt_Screen_03_1520956459
Przygotowanie do efektownego finiszera?

SoulCalibur to druga największa - obok Tekkena - seria bijatyk firmy Bandai Namco. Ostatnia odsłona ukazała się jeszcze na PS3 i Xboksie 360. Cechą charakterystyczną cyklu jest nacisk na walkę różnymi rodzajami broni białej.

Ujawnione do tej pory postacie to Ivy, Kilik, Mitsurugi, Nightmare, Sophitia, Xianghua, Zasalamel i debiutant Groh. Nie wiadomo, czy poza Geraltem w grze znajdzie się jeszcze jeden bohater innej gry. W przeszłości w różnych częściach serii znaleźli się między innymi Ezio, Darth Vader czy Spawn.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz dołączył do nas w 2013 roku. Zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami