Wiedźmin zapowiada walkę w Kaer Morhen. Sugestia odnośnie Soul Calibur 6?

Szczegóły już jutro.

CD Projekt RED opublikowało tajemniczą wiadomość na Twitterze - na koncie cyklu Wiedźmin. Zdawkowa wypowiedź może być związana z występem Geralta w bijatyce Soul Calibur 6.

„Stare mury Kaer Morhen widziały wiele potyczek... Jeszcze raz poczują ukłucie iskier, kiedy spotkają się ostrza... Zajrzyjcie tu ponownie jutro” - napisano na oficjalnym profilu serii.

Tweet opublikowano po ubiegłotygodniowej sugestii, ze Geralt pojawi się przed końcem roku w innej grze wideo - niezwiązanej z serią CD Projekt RED. Niedługo później serwis LPVG ujawnił, że wiedźmin będzie gościnną postacią w wymienionej wyżej bijatyce od Namco.

Soul Calibur 6 zadebiutuje w ciągu najbliższych kilku miesięcy na PC, PS4 i Xbox One. To bijatyka przypominająca pod pewnymi względami serię Tekken, ale kładąca nacisk na wykorzystanie broni białej. Wielu bohaterów używa mieczy.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami