Wiedźmin zapowiada walkę w Kaer Morhen. Sugestia odnośnie Soul Calibur 6?

Szczegóły już jutro.

CD Projekt RED opublikowało tajemniczą wiadomość na Twitterze - na koncie cyklu Wiedźmin. Zdawkowa wypowiedź może być związana z występem Geralta w bijatyce Soul Calibur 6.

„Stare mury Kaer Morhen widziały wiele potyczek... Jeszcze raz poczują ukłucie iskier, kiedy spotkają się ostrza... Zajrzyjcie tu ponownie jutro” - napisano na oficjalnym profilu serii.

Tweet opublikowano po ubiegłotygodniowej sugestii, ze Geralt pojawi się przed końcem roku w innej grze wideo - niezwiązanej z serią CD Projekt RED. Niedługo później serwis LPVG ujawnił, że wiedźmin będzie gościnną postacią w wymienionej wyżej bijatyce od Namco.

Soul Calibur 6 zadebiutuje w ciągu najbliższych kilku miesięcy na PC, PS4 i Xbox One. To bijatyka przypominająca pod pewnymi względami serię Tekken, ale kładąca nacisk na wykorzystanie broni białej. Wielu bohaterów używa mieczy.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami