Valve ujawnia abonament Dota Plus

Zastępstwo dla przepustek Battle Pass.

Valve ujawniło nową, płatną usługę przeznaczoną dla fanów gry Dota 2. Abonament Dota Plus zastąpi stosowane do tej pory przepustki Battle Pass, udostępniane przy okazji większych turniejów.

Miesięczny koszt to 3,99 dol, a więc ok. 14 zł.

Subskrybenci Dota Plus mogą liczyć na dostęp do setek nowych wyzwań, w tym dla poszczególnych postaci. Kolejne misje będę wprowadzane regularnie, a nie tylko w trakcie trwania dużych imprez e-sportowych.

Istotnym dodatkiem jest też oferowany w ramach abonamentu system rozwoju bohatera. Postępy i zdobywanie kolejnych poziomów zapewni nagrody w postaci specjalnych odznak czy nawet wyjątkowych wypowiedzi i kwestii do użycia na czacie.

heroas
Asystent pomoże wybrać herosa i weźmie pod uwagę kompozycję drużyny, a także przeciwników

Dota Plus to także Plus Assistant - wielofunkcyjne narzędzie, dzięki któremu otrzymamy dostęp do systemu sugestii (na podstawie wielu rozegranych meczów) bohaterów, przedmiotów i wyboru talentów, by lepiej optymalizować buildy herosów.

Abonenci skorzystają też z dodatkowego ekranu podsumowania śmierci po każdym zgonie, a także systemy strategii, który pomoże lepiej zarządzać konfiguracją bohaterów na ścieżkach w zależności od ich efektywności.

Wreszcie, Dota Plus pozwoli też cieszyć się wizualnymi modyfikacjami mapy wprowadzanymi wraz z kolejnymi sezonami i wydarzeniami okolicznościowymi.

Dota 2 to darmowa gra MOBA - najpopularniejsza po League of Legends. W chwili pisania tego artykułu, na Steamie gra w nią ponad 325 tys. użytkowników. Niedawno informowaliśmy, że Valve pracuje nad co najmniej jedną grą single-player. Studio tworzy również nietypową karciankę Artifact.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami