GTA 5 Premium Edition zadebiutuje w kwietniu?

Plus: potencjalna zawartość.

GTA 5 Premium Edition ma zadebiutować w kwietniu 2018 roku - wynika z informacji przekazanych dziennikarzom serwisu Kotaku przez źródła pragnące zachować anonimowość.

O najnowszej wersji hitu od Rockstar słyszeliśmy już wcześniej. Najpierw informacja o wydaniu pojawiła się w ofercie niemieckiego oddziału sieci Amazon, potem edycję zauważono na stronie południowokoreańskiego systemu oceniania gier. Wciąż nie znaliśmy jednak szczegółów.

Interesujące informacje zdobył jednak serwis Kotaku. Dziennikarze powołując się na wiele źródeł ujawnili, że Premium Edition miało zadebiutować 23 marca, lecz z nieznanych powodów zdecydowano się przesunąć premierę na kwiecień.

gta
GTA Online wciąż otrzymuje kolejne rozszerzenia

Nowa edycja ma rzekomo oprócz podstawowej gry zawierać również „Zestaw początkującego kryminalisty” - płatne DLC do sieciowego modułu GTA. Pakiet zawiera milion dolarów wewnętrznej waluty GTA$ oraz szereg nieruchomości, pojazdów i uzbrojenia. Wartość DLC wyceniono na 10 mil GTA$. Pełna lista zawartości znajduje się na stronie Rockstar.

GTA 5 Premium Edition ma zastąpić standardową wersję gry na półkach sklepowych, przy czym źródła informują o niezmienionej cenie. Może to być więc doskonała okazja dla osób nie posiadających najnowszej części znanej serii - za te same pieniądze otrzymamy cyfrowe bonusy do GTA Online.

Grand Theft Auto 5 nie otrzymało jeszcze aktualizacji na mocniejsze wersje PlayStation i Xbox, jednak nie wiadomo, czy Premium Edition zaoferuje jakieś ulepszenia.

Na początku lutego informowaliśmy, że produkcja rozeszła się na całym świecie w nakładzie 90 milionów sztuk.

Gra zadebiutowała 17 września 2013 roku, najpierw na PlayStation 3 oraz Xbox 360, a następnie - w listopadzie 2014 roku - na PlayStation 4 i Xbox One. W kwietniu 2015 roku tytuł ukazał się na PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami