Przedstawiciele Ubisoftu przygotowali nowy zwiastun dodatku Klątwa Faraonów do Assassin's Creed Origins. Drugie DLC do ubiegłorocznego hitu debiutuje dziś (13 marca) wieczorem.

Rozszerzenie zwiększa maksymalny poziom doświadczenia i wprowadza kilka nowych umiejętności. Historia skupia się na egipskiej mitologii - zmierzymy się z nieumarłymi faraonami oraz potworami, które ożywiła tajemnicza klątwa.

Bayek odwiedzi też nieodkryty wcześniej region starożytnego Egiptu. W jego skład wchodzą Dolina Królów, Teby, Asuan i Oaza. Zdobędziemy tam między innymi kolejne rodzaje legendarnego uzbrojenia.

Koszt dodatku to 84 zł.

Niedawno w ramach darmowej aktualizacji deweloperzy wprowadzili też nowy poziom trudności do trybu Prób Bogów, a także dodatkowe zestawy wyposażenia.

Klątwa Faraonów to ostatni dodatek - przynajmniej z tych, które zapowiedziano w ubiegłym roku. Niewykluczone, że Ubisoft zapowie kolejne fabularne DLC. Twórcy zaznaczali bowiem, że mają zamiar wspierać Assassin's Creed Origins do końca 2018 roku.

Reklama

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Mateusz dołączył do zespołu w 2013 roku. Jest z-cą redaktora naczelnego, opiekuje się naszym kanałem YouTube, przygotowuje artykuły i recenzje, a czasami także poradniki. Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych.

Więcej artykułów od Mateusz Zdanowicz

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały