Assassin's Creed Origins - zwiastun przypomina o premierze dodatku

Klątwa Faraonów.

Przedstawiciele Ubisoftu przygotowali nowy zwiastun dodatku Klątwa Faraonów do Assassin's Creed Origins. Drugie DLC do ubiegłorocznego hitu debiutuje dziś (13 marca) wieczorem.

Rozszerzenie zwiększa maksymalny poziom doświadczenia i wprowadza kilka nowych umiejętności. Historia skupia się na egipskiej mitologii - zmierzymy się z nieumarłymi faraonami oraz potworami, które ożywiła tajemnicza klątwa.

Bayek odwiedzi też nieodkryty wcześniej region starożytnego Egiptu. W jego skład wchodzą Dolina Królów, Teby, Asuan i Oaza. Zdobędziemy tam między innymi kolejne rodzaje legendarnego uzbrojenia.

Koszt dodatku to 84 zł.

Niedawno w ramach darmowej aktualizacji deweloperzy wprowadzili też nowy poziom trudności do trybu Prób Bogów, a także dodatkowe zestawy wyposażenia.

Klątwa Faraonów to ostatni dodatek - przynajmniej z tych, które zapowiedziano w ubiegłym roku. Niewykluczone, że Ubisoft zapowie kolejne fabularne DLC. Twórcy zaznaczali bowiem, że mają zamiar wspierać Assassin's Creed Origins do końca 2018 roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami