Polski oddział Ubisoftu przygotował z okazji zbliżającej się premiery Far Cry 5 dosyć nietypową atrakcję związaną z promocją gry - stację radiową w serwisie Spotify.

Playlistę znajdziecie pod tym linkiem.

Obecnie w Hope County FM przesłuchacie kilka zapowiedzi, a także dwie audycje - między innymi wywiad z Josephem Seedem, głównym antagonistą z Far Cry 5. Wszystko to oczywiście po polsku.

Na stronie projektu co kilkadziesiąt godzin publikowane jest nowe pytanie do fanów - odpowiadając na nie można wziąć udział w losowaniu jednego z czterech zestawów PS4 z grą Far Cry 5.

W piątej (jeżeli liczyć tylko numerowane części) odsłonie serii Far Cry wybieramy się do stanu Montana, gdzie kontrolę nad miejscową ludnością w jednym z regionów stopniowo przejmuje niebezpieczny kult.

Na miejsce wysłani zostają agenci FBI - główny bohater to jeden z nich. Po raz pierwszy w historii serii możemy wybrać płeć postaci i edytować jej wygląd w kreatorze.

Fundamenty rozgrywki pozostają niezmienione w stosunku do Far Cry 3 oraz Far Cry 4, ale niektóre elementy zostały zmodyfikowane. Nie musimy już aktywować wież radiowych, by odsłaniać kolejne obszary na mapie.

Jest też garść nowości - jak choćby samoloty, system kompanów pomagających nam w walce, czy nawet możliwość ukończenia całej kampanii w kooperacji z jednym znajomym.

Reklama

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Mateusz dołączył do zespołu w 2013 roku. Jest z-cą redaktora naczelnego, opiekuje się naszym kanałem YouTube, przygotowuje artykuły i recenzje, a czasami także poradniki. Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych.

Więcej artykułów od Mateusz Zdanowicz

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

RekomendacjaFar Cry 5 - Recenzja

Po prostu dobra zabawa.

Far Cry 5 - Poradnik, Solucja

Skrytki prepperskie, opis przejścia, porady ogólne, rozwój postaci.

Far Cry 5 - łowienie ryb: Rzeka Henbane (mapa)

Wszystkie miejsca, gdzie można łowić ryby w Rzeka Henbane.