Kolejną rzeczą, jakiej nauczysz się podczas swojej przygody na farmie jest uprawa ziemniaków. Aby ją rozpocząć musisz zakupić kultywator. Jak zwykle możesz tego dokonać poprzez tablet lub w centrum handlowym na północnym wschodzie.

Na początek możesz zainwestować w podstawowy kultywator, czyli Akpil Rylec (1 na obrazku poniżej) lub w bardziej zaawansowany Galucho GXM (2 na obrazku poniżej). Bez względu na to, który sprzęt zakupisz, podepnij go do ciągnika i udaj się nim na zaznaczone zielonym wskaźnikiem pole.

019
Dwa rodzaje kultywatorów do zakupu (1,2) oraz rozpoczęcie pracy urządzenia (3).

Następnie opuść kultywator (3 na obrazku powyżej) i zacznij jeździć po polu zwiększając poziom kultywacji. Jak zwykle postęp zadania będzie widoczny na mini-mapie, na górze ekranu oraz w okienku z jego prawej strony.

Uwaga - może się okazać, że zadanie zostanie zaliczone tylko, jeśli kupisz podstawowy kultywator Akpil rylec.

Po zakończeniu kultywacji zakup sadzarkę np. Akpil Planter 300. Udaj się z nią do zaznaczonego składu ziemniaczanego, podjedź do worków i zakup (1 na obrazku powyżej) ziemniaki do sadzenia.

Udaj się na pole, wybierz opcję Pracuj (2 na obrazku powyżej) i zacznij sadzić ziemniaki na polu. Pamiętaj, aby wyłączać sadzarkę w momencie, gdy nie przebywasz na polu, w celu uniknięcia strat w sadzonkach. Kontynuuj sadzenie, aż pokryjesz przynajmniej 90% pola.

021
Po wybudowaniu króikarni (1) należy jeszcze zakupić zwierzęta.

Po zakończeniu zadania pojawi się kolejne mające zapoznać gracza z podstawami hodowli królików. Podejdź do królikarni nr 1 zaznaczonej na mapie, a następnie ustaw się w białym punkcie i zakup (1 na obrazku powyżej) królikarnię.

Kiedy budowa się zakończy zakup 5 królików, co zakończy bieżącą misję. Aby mieć zysk z królików należy poczekać 2 dni, aż urosną, a potem sprzedać je w trakcie 3 kolejnych dni. Po tym czasie ich wartość zacznie spadać, a po 3 następnych dniach po prostu umrą.

Reklama

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Redakcja Eurogamer.pl

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Więcej artykułów od Michał Basta

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Pure Farming 2018 - transport

Poznaj maszyny, dzięki którym możesz transportować różne towary.

Pure Farming 2018 - ciągniki i traktory

Zobacz, jakimi maszynami możesz pokierować w trakcie prac na farmie.