Po zakończeniu zlecenia związanego ze zbiorem oliwek i winogron skieruj się na południe włoskiej wyspy i porozmawiaj z pracownikiem Centrum logistycznego. Aby kontynuować zakup bilet do Montany i udaj się tam.

Po dotarciu na miejsce otrzymasz nowe zadanie. Tym razem celem będzie założenie hodowli krów. Skieruj się do swojego gospodarstwa, gdzie rozpoczniesz swoją przygodę z bydłem.

Skieruj się do miejsca zaznaczonego znacznikiem, gdzie za 25 tysięcy Euro wybuduj oborę. Następnie zakup 5 krów, które z początku będą cielakami.

026
Po zbudowaniu obory i zakupie krów, pamiętaj jeszcze o kupieniu worków z paszą (1).

Następnym krokiem będzie zakup paszy. Wystarczy podejść do worków (1 na obrazku powyżej) znajdujących się na lewo od wejścia i zakupienie kilkunastu worków z paszą.

Jeśli chodzi o rozwój krów, to wygląda następująco:

  • Cielak - 6 dni od zakupu.
  • Krowy - od 7 do 25 dni - w tym okresie krowy produkują mleko.
  • Stare krowy - od 26 do 50 dni - w tym okresie krowy nie produkują mleka, więc można je sprzedać. Kiedy minie 50 dni bydło padnie.

Z krów można pozyskiwać mleko (do sprzedania w skupach mleka), a obornik wykorzystać jako nawóz do gleb uprawowych lub sprzedać go w biogazowni. Same zwierzęta można natomiast sprzedać w ubojniach.

027
Biogazownia (1), ładowacz czołowy (2) oraz końcówka (3).

Po zapoznaniu się z podstawami związanymi z hodowlą krów bohater będzie musiał udać się do biogazowni (1 na obrazku powyżej), gdzie możesz sprzedawać obornik wytworzony przez krowy. Zanim do tego przystąpisz należy do ciągnika podłączyć ładowacz czołowy (2 na obrazku powyżej), a potem końcówkę (3 na obrazku powyżej).

Obydwa elementy znajdziesz oparte o spichlerz nr 1 znajdujący się przy gospodarstwie. Kolejnym niezbędnym elementem jest zakup przyczepy Sipma nr 1600 Kombo - jak zwykle możesz zrobić to w sklepie lub korzystając z tabletu. Po jej zakupie podłącz urządzenie do ciągnika i skieruj się do hodowli krów, załaduj na przyczepę obornik i sprzedaj go w biogazowni.

Reklama

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Redakcja Eurogamer.pl

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Więcej artykułów od Michał Basta

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Pure Farming 2018 - transport

Poznaj maszyny, dzięki którym możesz transportować różne towary.

Pure Farming 2018 - ciągniki i traktory

Zobacz, jakimi maszynami możesz pokierować w trakcie prac na farmie.