Pracujące obecnie nad The Last of Us 2 studio Naughty Dog poinformowało o zmianach dokonanych w strukturze zespołu.

Szef firmy - Evan Wells - we wpisie opublikowanym na oficjalnym blogu twórców Uncharted ogłosił, że wiceprezesem ekipy został Neil Druckman, który od dłuższego czasu był „istotną” częścią kierownictwa.

01
Dyrektor kreatywny The Last of Us 2 dostał awans

Zaznaczono jednocześnie, że awans nie odciągnie dewelopera od dotychczasowych obowiązków. To oznacza, że pozostanie dyrektorem kreatywnym The Last of Us 2.

Natomiast kontynuacja przygód Joela i Ellie otrzymała dwóch nowych dyrektorów - Anthony'ego Newmana i Kurta Margenau. Obaj panowie dołączyli do Naughty Dog w czasie prac nad Uncharted 2.

„Mamy niesamowity zespół i zawsze jestem szczęśliwy, kiedy mogę docenić tych, których wkład w nasze gry i studio był wyjątkowy” - podkreśla Wells.

Szczegółów na temat The Last of Us 2 ujawniono dotychczas niewiele. Wiadomo, że akcję osadzono na terenie Seattle pięć lat po wydarzeniach z poprzedniej części. Znacznie większą rolę odegra zaś Ellie.

Niewykluczone, że w produkcji pojawią się tak zwane flashbacki, a więc sceny rozgrywające się w przeszłości. Spekuluje się, że w ostatnim zwiastunie zaprezentowano między innymi matkę głównej bohaterki.

Przyszły projekt Naughty Dog pozostaje na razie tajemnicą, ale może być następną odsłoną Uncharted. Kilka miesięcy temu ekipa podkreślała, że mimo zakończenia przygód Nathana Drake'a, nie zamierza rezygnować z rozwoju cyklu.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały