Origin Access z grami od firmy Warner Bros.

Na początek produkcje z Batmanem.

Electronic Arts rozszerzyło ofertę skierowanej do posiadaczy PC usługi Origin Access o produkcje firmy Warner Bros.

Na razie udostępniono tytuły z Mrocznym Rycerzem w roli głównej. Mowa o Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City, Batman: Arkham Origins, Lego Batman, Lego Batman 2 i Lego Batman 3.

01
Batman nawiedził Origin Access

W przyszłości abonament wzbogaci się o kolejnych sześć gier innych wydawców - The Witness, Out of the Park Baseball 19, Lost Castle, oryginalną wersję Bulletstorm i Wasteland 2. Nie wiadomo jednak, kiedy trafią do katalogu.

Nie jest jasne, czy produkcje koncernu Warner Bros. pojawią się w EA Access - bliźniaczym programie, ale dla właścicieli Xbox One.

Origin Access to usługa, w ramach której osoby opłacające miesięczny abonament w wysokości 15 zł otrzymują dostęp do stale powiększającej się oferty tytułów.

Obecnie w katalogu subskrypcji są między innymi Titanfall, Dragon Age: Inkwizycja, Battlefield 4, Need for Speed, szereg innych gier sportowych od EA Sports, czy - najważniejsze - Peggle.

To nie wszystko - abonenci dostają również 10-procentową zniżkę na zakupy cyfrowe. Do tego mogą zagrać w nowe produkcje kilka dni przed premierą.

Warto zaznaczyć, że do 26 marca trwa promocja pozwalająca wypróbować Origin Access przez siedem dni za darmo. Po założeniu konta, można anulować subskrypcję, dzięki czemu żadna opłata nie zostanie pobrana.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami