Nintendo Direct: Powrót Super Smash Bros. i Luigi's Mansion

Wszystkie zapowiedzi i informacje.

Nintendo opublikowało 8 marca prezentację Direct poświęconą nadchodzącym tytułom na konsole Switch oraz 3DS. Największym zaskoczeniem była zapowiedź bijatyki Super Smash Bros. na najnowszą platformę firmy.

Przedstawiono też wiele innych informacji oraz materiałów wideo. Poniżej znajdziecie je wszystkie.

Switch

Super Smash Bros. zadebiutuje na Nintendo Switch jeszcze w tym roku. Prezentację zakończył teaser produkcji, który ujawnił, że w grze znajdzie się Inkling z serii Splatoon, a Link przedstawiony jest w wersji z Breath of the Wild.

Nie ujawniono żadnych szczegółów - nie wiadomo więc, czy mamy do czynienia z zupełnie nową odsłoną cyklu, czy też rozbudowaną konwersją edycji z konsoli Wii U.

Zapowiedziano też kolejne porty (gry przeniesione z innych platform) oraz ujawniono daty premier tych, które zaprezentowano w styczniu.

  • Okami HD zadebiutuje na Switchu latem
  • South Park: The Fractured But Whole - premiera 24 kwietnia
  • Little Nightmares: Complete Edition - premiera 18 maja
  • Hyrule Warriors Definitive Edition - premiera 18 maja
  • Captain Toad: Treasure Tracker - premiera 13 lipca
  • Crash Bandicoot N-Sane Trilogy - premiera 10 lipca
  • Undertale - bez daty premiery

Octopath Traveler zadebiutuje 13 lipca. To japońskie RPG w stylu klasyków typu Final Fantasy 6. Wcielamy się w sumie w osiem różnych postaci - poznając z osobna ich historie.

Zapowiedziano także, że Mario Tennis Aces ukaże się 22 czerwca. Zaprezentowano wiele fragmentów rozgrywki ukazujących całkiem rozbudowany gameplay. Różne rodzaje uderzeń, zagrań, strzałów specjalnych, a także tryb kampanii z dodatkowymi wyzwaniami.

Poza tym, Nintendo wprowadzi do Splatoon 2 ponad 100 elementów ekwipunku i trzy nowe mapy - w ramach bezpłatnej aktualizacji. Gracze otrzymają też płatne DLC z dodatkowymi wyzwaniami dla jednego gracza.

Zaprezentowano także amiibo rycerza Solaire'a z Dark Souls oraz zapowiedziano, że przed 25 maja - premierą Dark Souls Remastered - odbędą się sieciowe testy gry.

3DS

Nintendo nie zapomina o konsoli 3DS. Najważniejszą informacją wydaje się być zapowiedź remake'u Luigi's Mansion z konsoli GameCube - gra trafi do sprzedaży przed końcem roku.

Zapowiedziano także zestaw minigier WarioWare Gold (3 sierpnia), grę akcji Dillon's Dead Heat Breakers (24 maja) oraz RPG Mario and Luigi Inside Story + Bowser Jr's Journey - które ukaże się w 2019 roku.

Ujawniono też datę premiery nietypowej gry przygodowej Detective Pikachu - zadebiutuje 23 marca.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami