Kingdom Come: Deliverance otrzyma kobiecą postać w darmowym DLC

Oraz pieska i tryb turniejowy.

Twórcy Kingdom Come: Deliverance nadal planują wydać darmowe DLC wprowadzające do gry opcję kierowania kobiecą postacią, towarzyszącego bohaterowi pieska oraz tryb turniejowy.

Powstanie wymienionych elementów zapowiedziano podczas zorganizowanej cztery lata temu zbiorki w serwisie Kickstarter. Treści obiecano przygotować po osiągnięciu dodatkowych progów finansowych.

01
Brakuje jedynie pieska

Deweloperzy ze studia Warhorse wiedzieli jednak, że nie zdążą ukończyć bonusowych funkcji na premierę podstawowej wersji. Ponad rok temu poinformowali więc, że wprowadzą je w bezpłatnym rozszerzeniu.

Serwis Polygon opublikował jednak artykuł, w którym zarzucono autorom, że są „niechętni do zrealizowania” obiecanych wcześniej celów. Za pośrednictwem Twittera dziennikarzom odpowiedział Daniel Vávra - dyrektor kreatywny Kingdom Come: Deliverance.

„Nawet nie wiem, jak to skomentować. Drogie Polygon, rok temu powiedzieliśmy, że psi towarzysz i kobieca postać oraz inne rzeczy dodane zostaną w formie darmowego DLC dla naszych darczyńców. To nadal prawda” - zapewnił.

„Obecnie pracujemy nad animacjami czworonoga, a turniej jest już częściowo zaprogramowany. Ten ostatni wejdzie w skład jednego z przyszłych rozszerzeń” - dodał.

Vávra podkreśla, że obecnie wraz ze swoim zespołem skupia się na naprawianiu gry i eliminowaniu kolejnych błędów. Nie jest więc w stanie przedstawić konkretnych dat premier DLC z omawianymi elementami.

Natomiast dzisiaj na PC ukazała się kolejna - oznaczona numerem 1.3 - aktualizacja produkcji, zajmująca 5,7 GB. Na konsolach pojawi się w późniejszym terminie, ponieważ na razie przechodzi proces certyfikacji.

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, autorzy wprowadzili do tytułu między innymi opcję „zapisz i wyjdź”. Zmodyfikowano także otwieranie zamków drzwi i kufrów - teraz utrzymanie świecącego punktu podczas przekręcania wytrychu powinno być łatwiejsze.

Uproszczono również łamanie zabezpieczeń na poziomie bardzo łatwym i łatwym za pomocą pada oraz usunięto ponad 300 usterek związanych z zadaniami. Pełna lista zmian i nowości dostępna jest we wpisie na platformie Steam.

Kingdom Come jest dostępne na PC, PS4 i Xbox One od 13 lutego. To średniowieczne RPG stawiające na realizm, a nie na elementy fantastyczne. Historia skupia się na synu kowala, który chce pomścić rodzinę i zostać rycerzem.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami