Dodatki do Far Cry 5 - zombie i kosmiczne pająki w nowym zwiastunie

Wszystkie trzy DLC w akcji.

Ubisoft opublikował na oficjalnym kanale YouTube materiał, w którym zaprezentowano trzy DLC do Far Cry 5 oraz zdradzono inne szczegóły na temat wsparcia tytułu po premierze.

Pierwsze rozszerzenie wchodzące w skład przepustki sezonowej nosi tytuł Mroczne Godziny. Gracze przeniosą się do czasów wojny w Wietnamie i będą walczyć z partyzanckimi siłami Wietkongu. „Wcielając się w Wendella Redlera, Twoim zadaniem jest ocalić przyjaciół i i wynieść się stamtąd do diabła!" - informuje narrator w materiale.

Kolejne DLC, zatytułowane Marsjańska Pułapka, zabierze nas na Czerwoną Planetę, gdzie stawimy czoła kosmicznym pająkom, które zagrażają Ziemi. W zwiastunie przez krótką chwilę widać, jak postać wznosi się wysoko w powietrze - w ręce graczy oddano odrzutowy plecak.

Ostatni dodatek to Do licha, zombie!. Rozszerzenie pozwoli zmierzyć się z hordami nieumarłych, biorąc udział w misjach stylizowanych na kino klasy B. DLC zaoferuje 7 scenariuszy, które ukończymy wraz ze znajomym w trybie kooperacji.

Trailer przypomina również o Far Cry 3: Classic Edition, które otrzymają wszyscy posiadacze przepustki sezonowej.

Zakupienie podstawowej wersji gry również zapewni wsparcie popremierowe od twórców. Oprócz trybu Arcade - rozbudowanego edytora poziomów - gracze, którzy zrezygnowali z przepustki sezonowej wezmą udział w szeregu aktywności i wyzwań, których ukończenie zagwarantuje odblokowanie skórek do broni i pojazdów.

„Wszystkie te przedmioty będzie można zdobyć przemierzając Hope County. Nie będzie obiektów, które można otrzymać wyłącznie płacąc” - czytamy w komunikacie na blogu Ubisoft.

DLC przygotowują twórcy Far Cry 3: Blood Dragon - ciepło przyjętego przez graczy samodzielnego dodatku do trzeciej odsłony serii, inspirowanego filmami science-fiction z lat 80. Daty premier rozszerzeń nie są znane.

Nowa strzelanka Ubisoftu przeniesie graczy do amerykańskiego stanu Montana, gdzie będą musieli stawić czoła szalonym fanatykom religijnym. Far Cry 5 ukaże się 27 marca na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami