Zapowiedziano Jurassic World Alive. Gra w stylu Pokemon Go

Na Androida i iOS.

Zapowiedziano darmowe Jurassic World Alive - kolejną produkcję na platformy mobilne inspirowaną formułą Pokemon Go. Zamiast kieszonkowych stworków, szukamy jednak dinozaurów.

Celem aplikacji zmierzającej na iPhone'y, iPady i Androida jest znalezienie dinozaura i pobranie DNA. Zebranie odpowiedniej ilości materiału genetycznego pozwoli na stworzenie zwierzęcia w naszych laboratoriach. Jest też wyzywanie innych graczy do walki z udziałem prehistorycznych gadów.

1
2
3

Starcia gracz versus gracz na arenie to jeden z tych elementów, których brakuje w Pokemon Go mimo wieloletnich zapowiedzi ze strony studia Niantic.

Udostępnione ilustracje pokazują na mapach ikony przypominające PokeStopy, jednak nie wiadomo jeszcze jakie dokładnie będą pełnić funkcje oraz jak dokładna będzie mapa aglomeracji.

Wszyscy zainteresowani mogą zarejestrować się na oficjalnej stronie, by otrzymać powiadomienie, gdy tylko gra zostanie opublikowana w Apple Store i Google Play. Data premiery nie jest jeszcze znana.

W czerwcu do kin wchodzi jednak nowy film z serii Jurassic World. Powstaje też inna gra korzystająca z tej znanej marki - studio Frontier Developments, twórcy Elite Dangerous, pracują nad symulatorem parku rozrywki z dinozaurami.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Łukasz Winkel

Łukasz Winkel

Recenzent

Zakochany w grach od dziecka. Transhumanista duchem, postmodernista z lenistwa.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami