Sony poinformowało, że w dniu premiery God of War 4 - czyli 20 kwietnia - w sprzedaży dostępna będzie również konsola PlayStation 4 Pro z wizualnym motywem gry.

Stylizacja ochrzczona przez Sony nazwą Leviathan Grey zainspirowana jest wyglądem topora, którym Kratos posługuje się w najnowszej odsłonie serii. Część lustrzana ma imitować ostrze.

1

W zestawie na kupujących czeka konsola PlayStation 4 Pro z pamięcią 1TB, bezprzewodowy kontroler Dualshock 4 w podobnym malowaniu oraz pudełkowe wydanie God of War Day One Edition.

- Przedni panel konsoli to drzewko umiejętności topora Kratosa oraz odrysowany fragment rękojeści z miejscami na runiczne klejnoty, zapewniające specjalne zdolności naszego bohatera - tłumaczą przedstawiciele Sony.

- Boczne panele udekorowaliśmy przepięknymi nordyckimi inskrypcjami, które same w sobie oznaczają poszczególne światy, które przyjdzie przemierzyć Kratosowi.

2

Kontroler Leviathan Grey DualShock sygnowany jest symbolem braci Huldra, czyli postaci pobocznych z najnowszej części cyklu. Poniżej można obejrzeć zwiastun limitowanego wydania konsoli.

Cena tej limitowanej edycji PlayStation 4 Pro nie jest jeszcze znana. Nie wiadomo jeszcze, czy specjalny model będzie dostępny także w Polsce.

Reklama

O autorze

Łukasz Winkel

Łukasz Winkel

Redakcja Eurogamer.pl

Zakochany w grach od dziecka. Transhumanista duchem, postmodernista z lenistwa.