Far Cry 5 - ustawienia graficzne i opcje na PC

Oraz interfejs wyboru broni.

Dziennikarze z serwisu PC Gamer mieli okazję zapoznać się z komputerową wersją Far Cry 5 i przygotowali krótkie zestawienie screenów prezentujących najważniejsze opcje i ustawienia graficzne.

Pierwszy screenshot przedstawia ponadto interfejs wyboru broni przygotowany z myślą o PC - zastąpi on charakterystyczne koło wyboru, obecne w wersjach konsolowych lub przy sterowaniu na PC kontrolerem.

vQ2LwK3fG5XYGeecYcc3BK

Zakładka związana z wyświetlaczami pozwoli między innymi przenieść elementy menu gry na drugi monitor. Na dole możemy też zauważyć typowy już dla gier Ubisoftu wskaźnik zużycia pamięci VRAM.

111

Poszczególne ustawienia jakości oprawy nie odbiegają od tego, co otrzymaliśmy choćby w Ghost Recon: Wildlands. Zmienimy więc jakość wody, roślinności i terenu. Obecne w demie preview opcje anti-aliasingu to tylko SMAA i TAA.

222

W zakładce z ustawieniami jasności możemy też aktywować tryb colorblind, który ułatwi grę daltonistom.

333

W ustawieniach zaawansowanych zmienimy między innymi pole widzenia (FOV), gdzie maksymalna wartość przekracza 100. Jest też skalowanie rozdzielczości i możliwość zablokowania liczby klatek na sekundę.

444

Far Cry 5 debiutuje już 27 marca. Niedawno mieliśmy okazję zagrać w najnowszą odsłonę serii i przedstawiliśmy Wam swoje pierwsze - całkiem pozytywne - wrażenia.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Ubisoft chce położyć większy nacisk na "wysokiej jakości gry Free to Play"

Aktualizacja: Firma zapewnia, że nie rezygnuje z gier AAA.

Sukces darmowego Star Wars Battlefront 2 w Epic Games Store

Ogromne zainteresowanie i oblężenie serwerów gry.

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami