Nowe Life is Strange bez bohaterek poprzednich odsłon

Pożegnanie z Max i Chloe. 

W kolejnej grze z serii Life is Strange nie zobaczymy Chloe i Max, bohaterek poprzednich odsłon - wynika z oficjalnego komunikatu twórców w serwisie Tumblr.

Wpis opublikowano z okazji debiutu dodatkowego odcinka Life is Strange: Before the Storm - Pożegnania.

- Wraz z Pożegnaniem nadchodzi wiele zmian. Bonusowy epizod kończy historię opowiedzianą w tej odsłonie serii, a my rozstajemy się z Max, Chloe, Rachel i wszystkimi innymi mieszkańcami Arcadia Bay - czytamy we wpisie.

Informacje na temat kolejnej odsłony cyklu pojawią się w najbliższym czasie.

- Z niecierpliwością oczekujemy najbliższych miesięcy, kiedy to zespół Michela Kocha i Raoula Barbeta zaprezentuje nowe postaci i historię następnej części Life is Strange - informują twórcy.

Już w maju ubiegłego roku studio DONTNOD opublikowało w serwisie YouTube materiał, w którym przedstawiciele zespołu zdradzili, że pracują nad kolejną grą z serii znanej z trudnych wyborów.

Life is Strange to epizodyczna gra przygodowa, w której kierujemy osiemnastoletnią Max Caulfield posiadającą dar cofania się w czasie. Bohaterka, wraz ze swoją przyjaciółką - Chloe, podejmuje się rozwiązania zagadki zniknięcia Rachel Amber. Grę stworzyło francuskie studio DONTNOD.

Before the Storm to prequel opowieści zaprezentowanej w pierwszej części. Produkcją zajęło się tym razem studio Deck Nine Games. Gracz wciela się w Chloe, a historia skupia się na okolicznościach, w jakich bohaterka poznała Rachel.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami