Microsoft ujawnia Inside Xbox. Program w stylu Nintendo Direct

Najświeższe wiadomości od koncernu z Redmond.

Microsoft zapowiedział Inside Xbox - serię programów, które będą pierwszym źródłem informacji o konsoli i produkcjach wydawanych przez koncern z Redmond.

Gracze mogą liczyć na najważniejsze ogłoszenia, wywiady z deweloperami, a także informacje zza kulis. Wszystko to w ramach wdrażanej przez Microsoft polityki jawności.

- Wierzymy w transparentność i autentyczną, dwustronną komunikację z naszymi fanami - powiedziała Tina Summerford, dyrektor programowa marki Xbox, w oficjalnym komunikacie.

Microsoft planuje publikować kolejne odcinki co miesiąc. Wygląda na to, że firma inspiruje się Nintendo Direct - serią programów japońskiego giganta, która od lat jest kanałem bezpośredniej komunikacji z zainteresowanymi odbiorcami.

Pierwsza odsłona Inside Xbox zadebiutuje 10 marca. Prowadzący porozmawiają z deweloperami Sea of Thieves. Program skupi się również na Far Cry 5 i Playerunknown's Battlegrounds. Ponadto, Microsoft planuje ogłosić ważne informacje na temat usługi Xbox Game Pass.

Inside Xbox obejrzymy między innymi na YouTube, Twitch, Facebook czy Mixer.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami