Microsoft ujawnia Inside Xbox. Program w stylu Nintendo Direct

Najświeższe wiadomości od koncernu z Redmond.

Microsoft zapowiedział Inside Xbox - serię programów, które będą pierwszym źródłem informacji o konsoli i produkcjach wydawanych przez koncern z Redmond.

Gracze mogą liczyć na najważniejsze ogłoszenia, wywiady z deweloperami, a także informacje zza kulis. Wszystko to w ramach wdrażanej przez Microsoft polityki jawności.

- Wierzymy w transparentność i autentyczną, dwustronną komunikację z naszymi fanami - powiedziała Tina Summerford, dyrektor programowa marki Xbox, w oficjalnym komunikacie.

Microsoft planuje publikować kolejne odcinki co miesiąc. Wygląda na to, że firma inspiruje się Nintendo Direct - serią programów japońskiego giganta, która od lat jest kanałem bezpośredniej komunikacji z zainteresowanymi odbiorcami.

Pierwsza odsłona Inside Xbox zadebiutuje 10 marca. Prowadzący porozmawiają z deweloperami Sea of Thieves. Program skupi się również na Far Cry 5 i Playerunknown's Battlegrounds. Ponadto, Microsoft planuje ogłosić ważne informacje na temat usługi Xbox Game Pass.

Inside Xbox obejrzymy między innymi na YouTube, Twitch, Facebook czy Mixer.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami