Ubisoft zwiększa zespół odpowiedzialny za The Division

Większe wsparcie dla gry czy sequel?

Ubisoft chce rozbudować zespół deweloperów zajmujących się marką The Division. Na oficjalnej stronie umieszczono ponad 20 ofert pracy związanych z tym tytułem.

Proponowane stanowiska to między innymi projektant cyfrowego środowiska, projektant rozgrywki czy też starszy artysta od poziomów. Opublikowany niedawno przez studio Massive tweet wskazuje, że jedną z ważniejszych pozycji jest właśnie artysta odpowiedzialny za projekty lokacji.

Ogłoszenia nie zdradzają nic na temat ewentualnego sequela. Pojawia się jednak kilka wzmianek o „rozszerzaniu” pierwszej odsłony i „stworzeniu najlepszego doświadczenia w otwartym świecie RPG w historii”. Możliwe więc, że zespół uzupełniony o nowych specjalistów zajmie się nowym DLC.

Twórcy mają jednak również w planach kontynuację. W ubiegłym roku dyrektor generalny - David Polfeldt - powiedział, że chciałby zobaczyć sequel, wielokrotnie nazywając pierwszą odsłonę „The Division 1”.

- Myślę, że to wspaniała marka, za pomocą której można opowiedzieć jeszcze wiele historii - stwierdził Polfeldt.

Obecnie w grze trwa wydarzenie zorganizowane z okazji drugich urodzin produkcji i osiągnięcia wyniku 20 milionów zarejestrowanych graczy. Event pozwala podjąć się specjalnych wyzwań i otrzymać wyjątkowe wyposażenie.

Tom Clancy's The Division to sieciowa strzelanka z elementami RPG. Gracze wcielają się w członków tajnej agencji, a ich zadaniem jest zapanowanie nad chaosem, który wybuchł po ataku bioterrorystycznym.

Tytuł zadebiutował 8 marca 2016 roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami