Far Cry 5 bez lootboxów, ale z mikropłatnościami

Za srebro zapłacimy złotówkami.

Przedstawiciele Ubisoftu poinformowali, że debiutujący niedługo Far Cry 5 nie skorzysta z systemu skrzynek z losową zawartością. W grze znajdą się jednak mikropłatności.

Zgodnie z informacjami opublikowanymi przez PC Gamer, jedną z walut wewnętrznych dostępnych w grze są sztabki srebra. Wykorzystując ten środek pieniężny gracz wyposaży się w specjalny rodzaj broni, pojazdów i kostiumów dla postaci.

Screen zrobiony w grze ujawnia, że srebro ukryto w świecie gry - na terenie wrogich posterunków i w innych tajemniczych lokacjach rozmieszczonych po całym Hope County.

micro

Chętni zakupią również walutę w specjalnym sklepie, wykorzystując do tego prawdziwe pieniądze. Nie znamy jednak cen.

Dodatkowo, gra zaoferuje przedmioty pozwalające zaoszczędzić czas. Szczegółów nie zdradzono, jednak wzorem Assassin's Creed Origins mogą to być pakiety waluty, materiały do tworzenia przedmiotów, punkty zdolności czy mapy wskazujące wartościowe skarby.

Zobacz: Far Cry 5 - Poradnik, Solucja

Poprzednie odsłony serii Far Cry pozwalały „zrestartować” zdobyte już posterunki. Możliwe więc, że jeżeli taka opcja pojawi się w piątej części, gracze będą mogli zdobywać nieograniczoną liczbę srebrnych sztabek.

Far Cry 5 to kolejna część popularnych strzelanek. Gracz trafi tym razem do amerykańskiego stanu Montana. Jako początkujący policjant spróbuje powstrzymać kult wyznawców religijnych przed przejęciem kontroli nad regionem Hope County.

Gra otrzyma trzy rozszerzenia DLC, a w skład przepustki sezonowej wejdzie odświeżona wersja trzeciej części serii.

Tytuł zadebiutuje 27 marca na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami