Cyberpunk 2077 może ukazać się nie tylko na konsolach PS4 i Xbox One, ale także na platformach nowej, nadchodzącej generacji - sugeruje fragment niedawnego wystąpienia przedstawicieli CD Projektu.

Piotr Nielubowicz i Adam Kiciński zorganizowali prezentację podczas seminarium biznesowego firmy Pareto Security, które odbyło się pod koniec lutego w Zurychu.

Przedstawiciele studia opowiadali głównie o rozwoju firmy i planach na przyszłość uciekając się do ogólników, ale uwagę zwraca jeden slajd dotyczący gry Cyberpunk 2077.

Drugi podpunkt wskazuje, że gra zapewni „bogatą i realistyczną oprawę budowaną na technologii obecnej i nowej generacji”.

cp207flsajhd

„Budowanie” może odnosić się do procesu tworzenia gry, ale jednocześnie może też dotyczyć renderowania środowiska i wszystkich elementów gry w czasie rzeczywistym podczas rozgrywki - co wskazywałoby na nowe konsole.

Podczas prezentacji - całość można obejrzeć na YouTube - Kiciński i Nielubowicz zaznaczyli, że studio spodziewa się kolejnego hitu na miarę Wiedźmina 3. Przedstawiciel CD Projekt RED podkreślili również, że Cyberpunk 2077 będzie pełnoprawną grą RPG, jak wspomniany Dziki Gon.

Pierwszy zwiastun nowej gry twórców serii Wiedźmin zobaczymy prawdopodobnie już w czerwcu.

Reklama