Bethesda ponownie z własną konferencją przed targami E3

Prey otrzyma DLC?

Przedstawiciele firmy Bethesda poinformowali, że już 10 czerwca odbędzie się konferencja dotycząca produktów amerykańskiego wydawcy. Opublikowano tylko krótką zapowiedź w formie wideo, bez żadnych szczegółów czy wskazówek.

Bethesda zaczęła organizować własne prezentacje - zamiast wystąpień poszczególnych deweloperów na konferencjach Sony czy Microsoftu - od 2015 roku.

Warto zwrócić uwagę, że po zapowiedzi konferencji na Twitterze gry Prey - od Arkane Studios, twórców Dishonored - udostępniono krótki teaser z pytaniem „Czy naprawdę wiemy co tam jest?” i ujęciem na Księżyc.

Fani spekulują, że może być to sugestia na temat fabuły fabularnego DLC.

Należące do Bethesdy marki to między innymi The Elder Scrolls, Fallout, The Evil Within, Doom czy Wolfenstein. Niedawno przedstawiciel firmy zapewniał, że na sequel Skyrima - czyli The Elder Scolls VI - jeszcze poczekamy.

Bethesda Softworks zarejestrowała w 2013 roku nazwę Starfield. Według nieoficjalnych doniesień - możliwe, że już nieaktualnych - jest to gra RPG w stylu cyklu Fallout, ale w otoczce science-fiction zamiast post-apokalipsy.

Nie wiadomo, nad czym pracuje id Software - twórcy Dooma.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami