Electronic Arts poinformowało, że w tym roku zorganizuje kolejną edycję EA Play - wydarzenie, na którym koncern pokaże swoje nadchodzące tytuły, w tym następną odsłonę cyklu Battlefield.

Prezentacja ponownie poprzedzi targi E3, ktore rozpoczną się 12 czerwca. Impreza odbędzie się w dniach 9-11 czerwca w Hollywood Palladium, obiekcie zlokalizowanym w Los Angeles.

01
Nadal nie zapowiedziano kontynuacji Battlefield 1

Podczas wydarzenia Electronic Arts przedstawi między innymi nową część Battlefield - odwiedzający otrzymają możliwość zapoznania się z wczesną wersją produkcji. Gry dotychczas nie zapowiedziano, ale spekuluje się, że akcję osadzono w czasach II wojny światowej.

Warto zaznaczyć, ze poprzednią odsłonę serii strzelanek także pokazano na EA Play. W trakcie edycji z 2016 roku mogliśmy ujrzeć przykładową potyczkę rozegraną w trybie wieloosobowym.

EA zamierza również zaprezentować Anthem - kolejny projekt od BioWare. Powstająca gra inspirowana jest Destiny, co oznacza, że położy nacisk na zmagania sieciowe oraz zaoferuje duży świat o otwartej konstrukcji.

Nieoficjalnie mówi się, że gra jest ostatnią szansą studia znanego z serii Mass Effect oraz Dragon Age. Sytuacji nie poprawiają jednak problemy, z którymi w trakcie prac podobno zmagają się deweloperzy.

Na EA Play pojawią się też sportowe produkcje. Nie zabraknie następnych odsłon serii FIFA, NHL i NFL. Do tego The Sims 4 (zapewne w formie kolejnych rozszerzeń) oraz „największe hity” na urządzenia mobilne.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki