Left 4 Dead w Rainbow Six Siege? Gramy w tryb Outbreak

Antyterroryści kontra potwory.

Już 6 marca posiadacze Rainbow Six Siege otrzymają dostęp do wydarzenia Outbreak, które twórcy wprowadzają do gry w ramach Operacji Chimera. Nowy tryb jest już dostępny na testowych serwerach na PC. Postanowiliśmy więc zaprezentować Wam ten nietypowy rodzaj zabawy.

Zasady przypominają formułę Left 4 Dead. Zadaniem graczy jest przemieszczanie się między kolejnymi punktami docelowymi na dużej mapie i likwidowanie po drodze przeciwników oraz wykonywanie prostych celów - czasem należy po prostu otworzyć drzwi, innym razem coś podnieść lub kogoś eskortować.

Operatorzy zmagają się z wyjątkowo nietypowym, jak na Rainbow Six, zagrożeniem. Walczymy bowiem z potworami powstałymi w wyniku skażenia niebezpiecznym wirusem z kosmosu.

Twórcy przygotowali kilka rodzajów przeciwników z różnymi zdolnościami. Otrzymujemy także dwóch zupełnie nowych operatorów - Liona i Finkę z oddziałów do walki z bioterroryzmem.

W misjach w trybie Outbreak wykorzystujemy nie tylko nowych bohaterów, ale też kilku żołnierzy z normalnej rywalizacji w Siege. Lion i Finka będą też mogli brać udział w meczach multiplayer.

Nowy tryb będzie dostępny na wszystkich platformach, oczywiście bezpłatnie. Twórcy wprowadzają przy okazji płatne paczki z kosmetycznymi przedmiotami. Niestety, Outbreak będzie dostępny w Rainbow Six Siege tylko do 3 kwietnia.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami