GTA 5: Premium Edition w ofercie sieci Amazon

Nowa wersja na PS4 i Xbox One?

GTA 5: Premium Edition trafiło do oferty niemieckiego oddziału sieci sklepów Amazon. Produkt został już usunięty z oficjalnej strony, ale użytkownik forum ResetEra zdążył wykonać zrzut ekranu.

Opis wersji Premium nie zawierał żadnych szczegółów na temat nowej edycji Grand Theft Auto 5, która dostępna była - zanim strona produktu zniknęła - w przedsprzedaży na PS4 i Xbox One.

Biorąc pod uwagę, że GTA 5 nie otrzymało żadnego płatnego rozszerzenia, można się domyślać, że ewentualna edycja Premium mogłaby zawierać szereg różnych bonusów - choćby wirtualnych dolarów - do trybu GTA Online.

Wielu posiadaczy konsoli Nintendo Switch wyrażało w przeszłości zainteresowanie piątą odsłoną GTA, a sam prezes Take-Two zaznaczył w ubiegłym roku, że firma uważnie przygląda się platformie Nintendo i chce oferować na niej swoje produkcje.

Strona produktu Premium Edition w niemieckim Amazonie nie dotyczyła jednak wersji na Switcha.

gtavpremiumu8r5i
Oferta została szybko usunięta przez pracowników Amazonu

Warto przypomnieć, że GTA 5 nie doczekało się jeszcze oficjalnego wsparcia dla PS4 Pro i Xbox One X. Możliwe, że premierze nowej edycji pudełkowej towarzyszyłaby właśnie publikacja oczekiwanych aktualizacji, które wprowadzałyby odpowiednie ulepszenia oprawy graficznej.

Grand Theft Auto 5 wciąż sprzedaje się świetnie. Niedawno informowano o 90 milionach sprzedanych egzemplarzy. Studio Rockstar pracuje obecnie nad Red Dead Redemption 2, które ukaże się 26 października.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami