Biomutant ze zwiastunem prezentującym walkę i gadżety

Uzbrojony mutant w akcji.

THQ Nordic opublikowało nowy zwiastun Biomutant - produkcji od studia Experiment 101, założonego przez byłych pracowników odpowiedzialnego za serię Just Cause zespołu Avalanche.

Nagranie przedstawia fragmenty rozgrywki z powstającej gry. Pokazano między innymi walki z przeciwnikami, lot na paralotni oraz wspinaczkę po półce skalnej.

01
Takich spokojnych scen w grze zapewne znajdzie się niewiele

Materiał prezentuje również kilka gadżetów, które pojawią się w tytule. Wśród przygotowywanego przez twórców sprzętu jest na przykład kusza pozwalająca podopiecznemu doskoczyć do położonego w oddali obiektu.

Interesującym narzędziem pokazanym w trailerze jest metalowa dłoń, z pomocą której postrzelamy do oponentów. Film wieńczy zaś scena z udziałem dużego robota kroczącego.

Zapowiedziane w ubiegłym roku Biomutant to dosyć nietypowy przedstawiciel gatunku RPG. Opublikowane dotychczas materiały sugerują, że grę wyróżni lekka oraz mało poważna atmosfera.

Akcję osadzono w post-apokaliptycznym świecie o otwartej konstrukcji. Wcielimy się w futrzanego mutanta, którego wygląd zmodyfikujemy na samym początku zabawy. Bohater skorzysta ze zróżnicowanego ekwipunku, obejmującego nie tylko broń białą, ale i palną.

Bohater dysponuje również szeregiem umiejętności specjalnych. Potrafi na przykład korzystać z telekinezy, dzięki której przesuwa przedmioty, co przyda się przy rozwiązywaniu prostych zagadek.

Unikalnym elementem tytułu jest narrator, który na bieżąco skomentuje - w humorystycznym stylu - nasze poczynania. Opowie nie tylko o odwiedzanych lokacjach, ale i napotykanych wrogach oraz postaciach. Do tego „komiksowe” napisy, opisujące wydawane dźwięki.

Biomutant zmierza na PC, PS4 i Xbox One. Premiera w tym roku, choć na razie dokładnego terminu debiutu nie podano.

Gra ukaże się nakładem firmy THQ Nordic. Warto zaznaczyć, ze firma niedawno przejęła studio Experiment 101.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami