Premiera The Last of Us 2 i Ghost of Tsushima w tym roku?

Sugeruje szwedzkie PlayStation.

Szwedzki oddział PlayStation sugeruje, że The Last of Us 2 oraz Ghost of Tsushima zadebiutują w tym roku.

Na oficjalnym profilu firmy w serwisie Facebook opublikowano film pokazujący nadchodzące tytuły na PS4. Nagranie okraszono wpisem, w którym wymieniono między innymi Marvel's Spider-Man, God of War oraz właśnie produkcje od studiów Naughty Dog i Sucker Punch.

01
Niewykluczone, że Ellie powróci w tym roku

Jednocześnie podkreślono, że bieżący rok będzie „niesamowity” dla posiadaczy platform PlayStation. To zaś może oznaczać, że wszystkie gry, o których wspomniano, ujrzą światło dzienne w 2018 (dzięki, GamingBolt).

Warto zaznaczyć, że do tej pory zarówno The Last of Us 2, jak i Ghost of Tsushima nie miały wyznaczonych dat premier - chociażby przybliżonych. Spodziewano się nawet, że trafią do sprzedaży dopiero w 2019.

Oczywiście nie można wykluczyć, że doszło do pomyłki ze strony przedstawicieli szwedzkiego oddziału. Od kilku dni wpis widnieje jednak na profilu firmy w niezmienionej formie, choć w komentarzach internauci wyrazili wątpliwości, co do tegorocznej premiery obu tytułów.

Trzeba poczekać na oficjalne potwierdzenie z centrali Sony. Koncern może ujawnić dokładne terminy debiutów przy okazji większych wydarzeń - na przykład w trakcie targów E3 lub Gamescom.

02
Kopia wpisu z profilu szwedzkiego oddziału PlayStation w serwisie Facebook

Szczegółów na temat The Last of Us 2 przedstawiono dotychczas stosunkowo niewiele. Wiadomo, że akcję osadzono na terenie Seattle pięć lat po wydarzeniach z poprzedniej części. Znacznie większą rolę odegra zaś Ellie.

Niewykluczone, że w grze pojawią się tak zwane flashbacki, a więc sceny rozgrywające się w przeszłości. Spekuluje się, że w ostatnim zwiastunie zaprezentowano między innymi matkę głównej bohaterki.

Niedawno przedstawiciele Naughty Dog zdradzili, że tytuł jest ukończony w około 50 procentach. Tym bardziej premiera w ciągu kilku najbliższych miesięcy wydaje się mało prawdopodobna.

Natomiast Ghost of Tsushima zapowiedziano w październiku ubiegłego roku. Nad projektem pracują deweloperzy ze studia Sucker Punch, a więc twórcy serii inFamous.

Akcja produkcji toczy się w Japonii podczas mongolskiej inwazji. Gracze wcielą się w samuraja, a w grze najprawdopodobniej zabraknie elementów fantastycznych.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami