Twórcy Kingdom Come: Deliverance o problemach z przyciskiem R2 na PS4

Kwestia czułości.

Kingdom Come: Deliverance boryka się z różnymi problemami natury technicznej - na co wskazują między innymi pierwsze recenzje gry. Kłopoty mają niektórzy użytkownicy PS4.

Gracze zgłaszają się do twórców z uwagami dotyczącymi sterowania. Okazuje się, że w wielu przypadkach jeden z ataków mieczem - przypisany do przycisku R2 - nie działa.

Zobacz: Kingdom Come Deliverance - Poradnik, Solucja

Deweloperzy już pracują nad rozwiązaniem, które zmieni wartości związane z czułością nacisku. Zaznaczają jednak, że problem nie leży po stronie gry, a ustawień kontrolerów.

Twórcy zalecają więc tymczasową zmianę ustawień sterowania i przypisanie ataku cięciem do innego przycisku, przynajmniej do czasu publikacji następnej aktualizacji gry na PS4.

Kingdom Come: Deliverance to średniowieczne RPG bez elementów fantasy. Gra zadebiutowała 13 lutego, a już sprzedano ponad pół miliona egzemplarzy na wszystkich platformach.

Projektanci stale pracują nad kolejnymi aktualizacjami, by naprawiać różne problemy techniczne.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz dołączył do nas w 2013 roku. Zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami