Przyszłość Assassin's Creed. Feudalna Japonia, Król Artur i Czyngis-chan

Twórcy rozsyłają listę propozycji.

Ubisoft rozesłał do graczy posiadających Assassin's Creed Origins ankietę dotyczącą przyszłości serii o zakapturzonych zabójcach. Francuski wydawca zaproponował szereg okresów historycznych.

Na liście znalazło się chociażby wczesne średniowiecze, a więc Król Artur, bitwy Joanny d'Arc i wybuch czarnej śmierci - dżumy. Kolejnymi proponowanym okresami są czasy mongolskich podbojów pod wodzą Czyngis-chana oraz - od dawna faworyt fanów - feudalna Japonia (dzięki, Video Gamer).

To jednak nie wszystko. W ankiecie nie zabrakło również okresu Wikingów i inwazji Wilhelma Zdobywcy na Anglię, najazdu Hannibala na Rzym oraz podboju Ameryki dokonanego przez hiszpańskich konkwistadorów w XVI w.

aco
Origins opowiada historię narodzin bractwa

Ubisoft bierze też pod uwagę film Assassin's Creed. Inspirowana dziełem z dużego ekranu gra rozgrywałaby się w czasach hiszpańskiej inkwizycji. Pozostałe propozycje to średniowieczne Chiny, rewolucje rosyjskie, które doprowadziły do upadku caratu w Imperium Rosyjskim oraz antyczna Grecja w czasie wojny peloponeskiej między Atenami a Spartą.

Zobacz: Assassin's Creed Origins - Poradnik, Solucja

Twórcy nie zdradzili do tej pory żadnych szczegółów na temat kolejnej odsłony serii o skrytobójcach. Jednakże z niedawno przeprowadzonej konferencji dla inwestorów wynika, że w najbliższym czasie Ubisoft chce skupić się na rozwijaniu Origins, co oznacza, że następna część Assassin's Creed nie pojawi się w bieżącym roku.

Warto przypomnieć, że 20 lutego pojawi się darmowa aktualizacja do Origins wprowadzająca Tryb Edukacyjny, oferujący kilkanaście wirtualnych wycieczek przygotowanych we współpracy z egiptologami.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami