Assassin's Creed Origins i figurka z egipskimi bogami za ponad 1600 zł

Sobek, Anubis i Sechmet.

Ubisoft zaprezentowało nową figurkę sygnowaną logiem gry Assassin's Creed Origins. Statuetka przedstawia trójkę egipskich bogów - Sobka, Anubisa i Sechmet.

Cenę gadżetu ustalono na 499,99 dolarów, a więc około 1672 zł.

Całość waży 1,5 kilograma i mierzy 26 cm na 22 cm na 8 cm. Zestaw obejmuje podstawkę, na której stoją ręcznie malowani Sobek, Anubis oraz Sechmet.

Poszczególne elementy - wykonane z żywicy i mosiądzu - po wyjęciu z pudełka należy ze sobą samodzielnie połączyć.

01
Sobek, Anubis i Sechmet

Warto zaznaczyć, że z trójką wymienionych bogów gracze mogą zmierzyć się w Assassin's Origins. Pojedynki z istotami odbywają się w ramach organizowanych cyklicznie wyzwań o nazwie Próby Bogów.

Ubisoft wyprodukowało jednak bardzo ograniczony nakład statuetki - dostępnych jest tylko 100 figurek. Poza tym wygląda na to, że zamówienia nie mogą dokonać użytkownicy z Polski.

Akcja Assassin's Creed Origins osadzona jest w starożytnym Egipcie. Głównym bohaterem jest Bayek z Siwy, który w wyniku wydarzeń przedstawionych w tytule zakłada Bractwo Asasynów.

W styczniu wydano pierwsze duże fabularne DLC do gry o nazwie The Hidden Ones. W planach jest kolejne - The Curse of the Pharaohs - które ukaże się 6 marca.

Z kolei 20 lutego produkcja otrzyma darmowy tryb edukacyjny. Wariant pozwoli swobodnie zwiedzić starożytny Egipt, ale bez wątków fabularnych, walki czy ograniczeń czasowych z kampanii. Eksplorując różne lokacje poznamy ciekawe informacje na temat kraju rządzonego przez faraonów.

Kilka dni temu przedstawiciele Ubisoftu zasugerowali, że w tym roku nie ukaże się kolejna duża odsłona Assassin's Creed. Firma chce skupić się na dalszym rozwoju Origins, co może oznaczać, że tytuł otrzyma więcej niż dwa rozszerzenia fabularne.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami