Tomasz Bagiński wyreżyserował reklamę God of War z meczu NBA

Kratos na boisku.

Przedstawiciele marki PlayStation postanowili niedawno zareklamować grę God of War nietypowym trailerem - podczas meczu NBA zwiastun wyświetlono na parkiecie boiska.

27857817_1575380395874562_4475210985857125143_n
(źródło: facebook.com/grandfathersteel)

Za reżyserię projektu odpowiada Tomasz Bagiński - jak potwierdził osobiście w rozmowie z Eurogamerem. To twórca znany choćby jako reżyser filmowych zwiastunów Wiedźmina 3, Cyberpunk 2077 czy jako autor animacji „Katedra” i „Sztuka spadania”.

Reżyser zaznaczył, że twórcy wzorowali się na konkretnych scenach z produkcji studia Santa Monica, ale wszystkie zostały odtworzone, a nie przeniesione bezpośrednio z gry.

Inni przedstawiciele warszawskiego studia Platige Image także brali udział w przedsięwzięciu. Justyna Supernak, Kamil Pohl, „Zicz” oraz Michał Niewiara zajęli się post-produkcją.

Firma zajmuje się obecnie pracami nad serialem „Wiedźmin” produkowanym dla platformy Netflix.

W prezentowanym zwiastunie gry God of War przedstawiono Kratosa, który wraz z synem musi zmierzyć się z nacierającymi przeciwnikami. Wrogów jest coraz więcej, a bohaterowie trailera spadają na coraz niższe poziomy lokacji.

Nowy God of War debiutuje 20 kwietnia na PS4.

Mimo braku cyfry w tytule, mamy do czynienia z kontynuacją. Bohaterem jest ten sam Kratos, którym kierowaliśmy w God of War 3. Nie zdecydowano się więc na tak zwany restart serii, choć zmieniono założenia rozgrywki - akcję obserwujemy zza pleców postaci. Akcję natomiast przeniesiono do świata z mitologii nordyckiej.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami