Overwatch za darmo przez weekend

Na PC i konsolach.

Przedstawiciele studia Blizzard Entertainment zapowiedzieli kolejny darmowy weekend z Overwatch. Wszyscy będą mogli zagrać w strzelankę bezpłatnie od piątku, 16 lutego, od godziny 20:00.

Akcja potrwa do poniedziałku, 19 lutego. Oferta dotyczy wszystkich platform, a więc PC, PS4 i Xboksa One. Na konsolach można już rozpocząć pobieranie gry.

Darmowy weekend zapewnia dostęp do pełnej wersji bez żadnych ograniczeń - poza czasowym. Przetestować można więc wszystkich bohaterów i każdy tryb rozgrywki.

Wszelkie postępy czy zdobyte przedmioty zostaną zapisane na naszym koncie, jeżeli zdecydujemy się na zakup gry.

Overwatch to drużynowa gra FPS, która zadebiutowała w 2016 roku. Strzelanka reprezentuje gatunek tak zwanych hero shooterów, ponieważ oferuje kilkadziesiąt różnorodnych postaci, z których każda dysponuje innymi talentami i uzbrojeniem.

Blizzard stale rozwija grę poprzez aktualizacje i darmowe dodatki. Twórcy co kilka miesięcy wprowadzają nie tylko nowe mapy czy okazjonalne tryby zabawy, ale też dodatkowych bohaterów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami