Przedstawiciele studia Blizzard Entertainment zapowiedzieli kolejny darmowy weekend z Overwatch. Wszyscy będą mogli zagrać w strzelankę bezpłatnie od piątku, 16 lutego, od godziny 20:00.

Akcja potrwa do poniedziałku, 19 lutego. Oferta dotyczy wszystkich platform, a więc PC, PS4 i Xboksa One. Na konsolach można już rozpocząć pobieranie gry.

Darmowy weekend zapewnia dostęp do pełnej wersji bez żadnych ograniczeń - poza czasowym. Przetestować można więc wszystkich bohaterów i każdy tryb rozgrywki.

Wszelkie postępy czy zdobyte przedmioty zostaną zapisane na naszym koncie, jeżeli zdecydujemy się na zakup gry.

Overwatch to drużynowa gra FPS, która zadebiutowała w 2016 roku. Strzelanka reprezentuje gatunek tak zwanych hero shooterów, ponieważ oferuje kilkadziesiąt różnorodnych postaci, z których każda dysponuje innymi talentami i uzbrojeniem.

Blizzard stale rozwija grę poprzez aktualizacje i darmowe dodatki. Twórcy co kilka miesięcy wprowadzają nie tylko nowe mapy czy okazjonalne tryby zabawy, ale też dodatkowych bohaterów.

Reklama

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Mateusz dołączył do zespołu w 2013 roku. Jest z-cą redaktora naczelnego, opiekuje się naszym kanałem YouTube, przygotowuje artykuły i recenzje, a czasami także poradniki. Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych.

Więcej artykułów od Mateusz Zdanowicz

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Overwatch - Ustawienia interfejsu

Zmiana indywidualnych opcji dla postaci.

The Crew 2 - wymagania na PC

Szczegóły na temat wersji komputerowej.