Kingdom Come: Deliverance - pierwsze recenzje

Realistyczna przygoda i garść błędów.

Kingdom Come: Deliverance debiutuje dziś na PC, PS4 i Xbox One. Niektóre media opublikowały już recenzje debiutanckiego RPG od czeskiego studia Warhorse. Pierwsze opinie wydają się dosyć mieszane, choć głównym problemem nie wydaje się fabuła czy rozgrywka.

„Twórcy wykazali się dbałością o detale i wypełnili swoją produkcję niewielkimi nawiązaniami do historii, dzięki czemu świat wydaje się prawdziwy” - chwali produkcję IGN, podkreślając jednak problemy techniczne i momentami nieangażującą prezentację historii.

„Kingdom Come to festiwal błędów. Niektóre są nieszkodliwe, ale inne wymuszają wczytanie poprzedniego zapisu gry” - ostrzega PC Gamer, jednocześnie doceniając warstwę wizualną: „Świat jest niesamowicie klimatyczny, a tereny leśne są jednymi z najlepiej zaprojektowanych w grach wideo.”

Zobacz: Kingdom Come Deliverance - Poradnik, Solucja

„Innowacyjne podejście do gatunku RPG pozwoliło mi czerpać z tej produkcji przyjemność, mimo że liczne błędy usilnie próbowały zepsuć mi pozytywne doświadczenie, opowiedziana historia była płytka, a zadania poboczne powtarzalne” - wyjaśnia Edwin Evans-Thirlwell z serwisu Rock, Paper, Shotgun.

Recenzent z The Sixth Axis informuje, że rozgrywka potrafi zwolnić do tego stopnia, że w Kingdom Come nie da się grać, a co więcej - niezależnie od ustawionych opcji graficznych.

Tylko niektóre serwisy zdecydowały się na wystawienie grze oceny. Inni recenzenci uznali, że chcą spędzić w świecie Kingdom Come więcej czasu, zanim zdecydują się na przyznanie ostatecznej noty.

Przykładowe oceny:

Nasza recenzja Kingdom Come: Deliverance zostanie opublikowana w ciągu 2-3 dni. Chcemy upewnić się, że poza ukończeniem głównego wątku wykonamy odpowiednio dużo zadań pobocznych i zwiedzimy spory kawałek wirtualnej Bohemii.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami